x-kom hosting

[Rozwiązany]Jabber

  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcesz, aby dodano pole "Jabber"?

    • Tak
      15
    • Nie
      5


byku
utworzono
utworzono

Witam,

chciałbym zaproponować dodanie pola "Jabber" w profilu, ponieważ według mnie jest to b. dobry protokół, który ciągle zdobywa nowych użytkowników i przydałoby się miejsce takie jak na Gadu-Gadu. ;)

Zapraszam do głosowania w ankiecie.

Głosy proszę potwierdzać postami.

Gość
komentarz
komentarz

oczywiscie ze tak

pozdro

Zarov
komentarz
komentarz

Tak, chociaż jestem pewien że 70% użytkowników tego forum nawet nie wie co to, przykładem było to iż nie wiedzieli czym jest IRC :)

Sebastian Skrzypek
komentarz
komentarz

Może być!

Zarov. Od czego są google. Info o Jabberze tutaj http://www.jabberpl.org/Wprowadzenie/CzymJestJabber

Gość
komentarz
komentarz

Mało ludzi ma jabbera, ale dodać zawsze można ;)

webber
komentarz
komentarz

Ja jestem jak najbardziej za :) Myślę, że możnaby było go podmienić zamiast Yahoo! Messengera

Gość
komentarz
komentarz

Kurczę, Jabber to bardzo fajna sprawa, tylko że ludzie nie wiedzą, co to jest...

Jak najbardziej za.

bizon11
komentarz
komentarz

Mogę wprowadzić tego typu pole w profilu.

Tylko teraz pytanie czy te pole może być zamieszczone pod numerem gg?

Jeśli tak to no problem ;]

Zarov
komentarz
komentarz

I by pokazywało tak jak gg? Myślę że aż takiej potrzeby nie ma gdyż to większość użytkowników Windowsa nie używa a też będzie mały procent ludzi, którzy to pole uzupełnią.

  • 2 tygodnie później...
byku
komentarz
komentarz

Są jakieś decyzje ze strony Administracji w tej sprawie?

piku
komentarz
komentarz

Mogłoby być odpowiednie pole, podejrzewam że więcej osób używa jabbera niż takiego AIM, Yahoo MSG czy Messengera.

Rampage2006
komentarz
komentarz
Ja jestem jak najbardziej za :) Myślę, że możnaby było go podmienić zamiast Yahoo! Messengera

Podmiana mi się nie podoba bo z Msn korzystam ale dodać jako nowe pole czemu nie.

naekana
komentarz
komentarz

Pole Jabber zostało dodane do profilu, znajduje się tuż pod nr gg. Pole Jabber nie będzie jednak na razie widoczne w widoku tematów z uwagi na małe zainteresowanie tą opcją. Jeśli jednak pojawi się więcej zwolenników takiego rozwiązania, pomyślimy nad zmianą ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.