x-kom hosting

Ausschneiden 2.0/InPixio Photo eRaser

kkamykk
utworzono
utworzono

Witam serdecznie!

 

Na początku chciałbym się przywitać, ponieważ jestem tu nowy... A więc witam serdecznie wszystkich!  ;) 

 

A teraz do problemu:

Wczoraj zakupiłem żonie w prezencie program do edycji zdjęć o nazwie "Ausschneiden 2.0" lub jak ktoś woli angielską nazwę "InPixio Photo eRaser". Program zainstalowałem normalnie, bez żadnych przeszkód, czy trudności. Sam program działa stabilnie i płynnie, bez żadnych przyhaczeń, czy innych wkurzających rzeczy. Problem pojawia się dopiero przy chęci usunięcia jakiegoś elementu ze zdjęcia  :( No ale, żeby nie było tak prosto, to problem ten jest bardziej skomplikowany. Program przestaje odpowiadać tylko podczas chęci usunięcia jakiegoś obiektu ze zdjęcia zrobionego aparatem Sony DSC-WX220. Zdjęcie normalnie się załadowuje do programu i można zaznaczyć bez najmniejszych przeszkód obiekt, który mamy chęć usunąć. Jednak po naciśnięciu przycisku do usuwania, program przestaje po chwili odpowiadać, po czym Windows chce go zamknąć. Dodam, że przy każdym innym zdjęciu zrobionym innym urządzeniem (czy to kamerą, czy smartfonem, czy po prostu innym aparatem) problem ten nie występuje.

 

Macie może pomysł na to, co może prowadzić do takiego stanu rzeczy?  :huh:

 

Sprzęt na jakim program pracuje to Laptop Lenovo G50-70 z systemem operacyjnym Windows 10.

 

Pozdrawiam serdecznie i dziękuje chcącym pomóc za zainteresowanie. :)

 

kkamykk
komentarz
komentarz

Niestety nikt nie miał pomysłu na to, co mogło się dziać :( Jednak ku naszemu zdziwieniu, problem rozwiązał się sam. Wczoraj pojawiła się aktualizacja i wszystko zaczęło działać jak powinno. Dziękuję i wnoszę o zamknięcie tematu. Pozdrawiam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.