x-kom hosting

Tablet do filmów

husirh
utworzono
utworzono

Witam poszukuje tableta przeznaczonego do filmów im tańszy tym lepszy , myślałem tak do 600+- . proszę o pomoc piwo stawiam za pomoc hehe


Aha myślałem o czymś tak z 7-8'' ale może być większy 

Youki
komentarz
komentarz

Nowy, czy używany ? 

husirh
komentarz
komentarz

to juz bez różnicy 

Dżony2
komentarz
komentarz

A może by tak coś dorzucić do tego budżetu i wziąć Lenovo Yoga 3 co:)? Inna klasa:).

chic4en
komentarz
komentarz

Witam. Mnie też interesuje tablet do filmów :) Wymagania to Full HD IPS, dobra bateria i jak największy ekran. Oczywiście coś naprawdę konkretnego co się nie zepsuje po miesiącu :P I też żeby nie był drogi, 800zł?

Youki
komentarz
komentarz

Android czy Windows ? 

Oczywiście coś naprawdę konkretnego co się nie zepsuje po miesiącu

Kwestia losowa.

chic4en
komentarz
komentarz

Raczej Android, bo chyba tańszy?

Youki
komentarz
komentarz

Za te 800 zł można wybierać w obydwu systemach.

chic4en
komentarz
komentarz

Youki no to Android, jakiś poleć :) Szkoda że nie ma na rynku urządzenia dla lubiących filmy, urządzenie dedykowane do filmów (przenośne) z tego co wiem to tylko przenośne odtwarzacze dvd są.

  • 4 tygodnie później...
Alecto
komentarz
komentarz

Oj nie wiem czy chłopak da tyle za tablet.... Przecież Lenovo Yoga 3 jest 3 razy droższy od założonego budżetu . Nie wiem czy będzie mógł się na coś takiego szarpnąc... .Poza tym taniej można również znaleźć całkiem dobre modele tabletów Lenovo.... Na przykład tablet Lenovo Lenovo A10-70 3G  . 10 cali, wbudowany modem i dobra jakosć obrazu ( wiem bo sam posiadam).

 

Aktualnie w dobrej cenie jest w sklepie rtv Euro agd. Kosztuje niecałe 750 zł czyli nie tak wiele jak na to co oferuje. Dodatkowo w sklepie można go wziąć sobie na raty. 

Dżony2
komentarz
komentarz

A może by tak coś dorzucić do tego budżetu i wziąć Lenovo Yoga 3 co:)? Inna klasa:).

To ja ponawiam swoją propozycje:)

  • 3 tygodnie później...
RedSkull92
komentarz
komentarz

Raczej Android, bo chyba tańszy?


Do filmów Winda :)
  • 3 tygodnie później...
mpson
komentarz
komentarz

Ja również stawiałbym na Lenovo. Chociaż w tej cenie to jeszcze Samsung ma bardzo dobre tablety. Aktualnie mam tablet Samsunga i jestem bardzo zadowolony. Wybrałem przekątną 9 cali. Taka przekątna jest o wiele wygodniejsza do przeglądania internetu. Filmy również da sie na niej dobrze oglądać.

Swoją drogą to proponuję wysłać zapytanie o tablet na stronę:

https://www.targomat.pl/

Wypelniacie tam formularz i po kilku godzinach przychodzi Wam na maila najlepsza oferta. 

  • 2 tygodnie później...
Dżony2
komentarz
komentarz
O 29.02.2016 o 19:00, Dżony2 napisał:

A może by tak coś dorzucić do tego budżetu i wziąć Lenovo Yoga 3 co:)? Inna klasa:).

 

Ja wam powiem, że kupiłem to i właśnie testuję w pociągu:). Super sprawa:)

  • 1 miesiąc później...
majmetro
komentarz
komentarz
O 4.05.2016 o 10:11, mpson napisał:

Ja również stawiałbym na Lenovo. Chociaż w tej cenie to jeszcze Samsung ma bardzo dobre tablety. Aktualnie mam tablet Samsunga i jestem bardzo zadowolony. Wybrałem przekątną 9 cali. Taka przekątna jest o wiele wygodniejsza do przeglądania internetu. Filmy również da sie na niej dobrze oglądać.

Swoją drogą to proponuję wysłać zapytanie o tablet na stronę:

https://www.targomat.pl/

Wypelniacie tam formularz i po kilku godzinach przychodzi Wam na maila najlepsza oferta. 

Skorzystałem. Polecam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.