x-kom hosting

WinRAR vs 7Zip

Spiderjo
utworzono
utworzono

Który lepszy i dlaczego ? Z jakiego wy korzystacie ? Lub może jakiś inny archiwizer w co wątpię  :D 

necik
komentarz
komentarz

7zip, bo jest darmowy i do zwykłych zastosowań spokojnie wystarczy.

  • Dobra wypowiedź 1
IdCzarek
komentarz
komentarz

Ja używam wbudowanego w TC

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

Ale winrar jest płatny,7zip lepszy xd

Spiderjo
komentarz
komentarz

Winrar niby płatny ale nie trzeba wykupowac licencji . I w tedy czasami wyświetla się propozycja kupianie jej.
A według szybkości działania i lepszosci to 7zip ?

politolog
komentarz
komentarz

Korzystam z winrara od lat . Zero problemów . Nigdy nie rozglądałem się za niczym innym ( nie było potrzeby ) .

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

WinRAR nie jest darmowy, po 40 dniach użytkowania trzeba albo zakupić licencję albo go usunąć:

http://www.spidersweb.pl/2014/07/do-wiezienia-za-winrar.html

  • 2 tygodnie później...
r102
komentarz
komentarz

Tak że naszego pogromcę piratów zapraszam do przesiadki na 7zipa...

politolog
komentarz
komentarz
Tak że naszego pogromcę piratów zapraszam do przesiadki na 7zipa...

@r102 ja kupiłem licencję WinRara , więc do kogo ta aluzja ? Poza tym otrzymałeś ostrzeżenie od moderatora tego Forum za propagowanie piractwa komputerowego . 

Gość
komentarz
komentarz

@politolog będziesz miał co na nagrobku napisać "ten jedyny, który kupił WinRara" :O

politolog
komentarz
komentarz

@DarkMan011 na tym świecie mi się jeszcze podoba :PP  . Główną przeszkodą dla przęciętnego Kowalskiego są ceny legalnego  oprogramowania w stosunku do zarobków . Policja oraz organy ścigania najbardziej tępią piratów , którzy rozpowszechniają i pobierają z tego tytułu pieniądze . 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

To się dzieje w zarządzie gdy ktoś kupi licencję WinRAR:

 

przypadkowy-WInrar.png

 

:D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.