x-kom hosting

Bootowanie przez napęd

lisek323
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam oddalem kompa do serwisu sformatowali dysk i zainstalowali win 10. Problem polega na tym ze gdy go wlączam pokazuje sie sie przez kilka sekund cos o bootowaniu CD,DVD nagrywarka sie odpala i chwile chodzi pozniej jest ok. Gdy odpalam Ten Komputer to jest tam cos takiego jak Stacja Dysków (daje ssa) przed formatem tego nie bylo i gdy chwile przytrzymam na to albo nacisne to odpala sie nagrywarka, bardzo mnie to denerwuje.Włącz sie tez samoistnie jak cos np robie na pulpicie. Wiecie jak ją wyłączyć zeby czegoś nie rozwalić?

To ten ss Gdy wlaczam komputer to pokazuje  takie cos i po chwili znika a system sie odpala normalnie https://www.google.pl/search?q=reboot+and+select+proper+boot+device+or+insert+boot+media+in+selected+boot+device+and+press+a+key&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjF37_j-ZfLAhXKCpoKHdhTDbMQ_AUICCgC&biw=1440&bih=791#imgrc=_kQ42vAnDv05RM%3A

Edytowane przez lisek323

Ether_141
komentarz
komentarz

Może zainstalowali jakiś wirtualny napęd na którym jest Win 10 i komputer bootuje ten napęd. Jeśli mam rację to nic z tym nie zrobisz.

Musiałbyś zainstalować system na dysk. Ale mogę się mylić. Poczekaj na wypowiedź innych użytkowników.

lisek323
komentarz
komentarz (edytowane)

Ok

Edytowane przez lisek323

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.