x-kom hosting

Wgrany Piracki system zamiast oryginału

djdaany
utworzono
utworzono

Witajcie. Mam problem a właściwie moja kobieta. Jakiś czas temu lapek zaczął jej wariowac i sama bezmyślnie zrobiła format całego dysku. System zwariował nie dało się nic zrobić więc oddała go do serwisu. W serwisie facet wymienił jakąś płytkę? I wygrał system. Tu kiedyś znów zaczął jej wariować i ja spróbowałem podziałać. Pogrzebałem pogrzebałem i okazuje się, że serwis wygrał jej pirata zamiast jej oryginalnego Windowsa 8.1. Chcemy teraz powrócić do oryginału bo w końcu za niego zapłaciła.. Moje pytanie czy jak on wymienił płytkę to program od kluczy systemu znajdzie oryginalny key czy pirata? Nie mamy klucza ponieważ na umowie nie ma a na lapku jest tylko znaczek Windowsa a brak numeru...

bemol911
komentarz
komentarz

W serwisie facet wymienił jakąś płytkę? I wygrał system

 

Zależy jaką płytę, jeśli płytę główną to wraz z nią pozbył się oryginalnego Windowsa którego klucz jest zapisany w BIOSie płyty głównej.

djdaany
komentarz
komentarz

jeśli chodzi o płytkę to na umowie napisane jest "naprawa usterki płyty głównej uniemożliwiającej instalacje systemu" z tego co pamiętam mowa była coś o wymianie jakieś płytki...

 

dyski zwalone1869956700_1455912670.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.