x-kom hosting

'hg zamiast ALT by pisać polskie znaki

Koguszek
utworzono
utworzono

Witam serdecznie mam problem z którym niestety nie jestem sam sobie poradzić otóż, posiadam klawiaturę "logitech diNovo™ Edge" która posiada "alt gr" zamiast standardowego altu. Problem polega w tym ze wszystko działa jak należy lecz niestety prawy i lewy alt ma przypisane jakieś dziwne właściwości. klikając prawy alt(zaznaczam tylko prawy alt) w programie tekstowym pojawia się hasło " 'hg ". Klikając lewy alt system pika i nic konkretnego się nie dzieje. Bywa również gdy kliknę prawy alt i literkę " l " bądź też literkę " i " pojawia się w programie tekstowym wklejona aktualna godzina. Bardzo to irytuje ponieważ polskie znaki są mi potrzebne do sprawnej pracy biurowej, a nie przyzwyczajonym jestem do klikania shift + ~ + literka. Zauważyłem również gdy klikam " Fn " i np. ( ; ' [ ] \ ) pojawiają się polskie znaki z ogonkiem. Czy istnieje jakiś sposób by alt był altem...? Od razu dodam że mam ustawiony język polski (programista) oraz język polski (214) ani na 1 ani na 2 działanie "mojego" Altu nie zmienia się. Przeszukałem wszystkie możliwe artykuły by to naprawić lecz niestety nic nie znalazłem, dodam również że klawiatura w innym komputerze zachowuje się normalnie i alt + a = ą. Proszę o jakieś sugestie. Pozdrawiam :)

 

System:

i5 4460 3.20 GHz

Asus gtx 750 Ti Cuda 2gb 128 bit

gigabyte h81m-s2h

8 gb ram ddr3 1600

zasilacz 600w

Koguszek
komentarz
komentarz

Odświeżam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.