x-kom hosting

Skupienie na wielu oknach w Windows

Shinen
utworzono
utworzono (edytowane)

Jeśli włączymy program i klikniemy po za jego okno np na pulpit to żeby zaznaczyć jakąś opcje w programie musimy kliknąć w okno programu i dopiero wybrać opcje.

 

Czy jest jakiś program pozwalający na jednoczesny focus dwóch programów, albo możliwość wyboru opcji bez ich aktywacji poprzez dodatkowe kliknięcie?

 

Próbowałem z Autoit ale dzieła tylko dla jednego okna.

Shinen
komentarz
komentarz

Program DisplayFusion ma możliwość utrzymania focusa na wielu oknach. ustawienia->funkcje>zapobiegaj dezaktywacji okna->przełącz przycisk->zaznacz włącz przyciski paska tytułowego.

 

Nie zakładając nowego tematu. Obecnie poszukuje programu umożliwiającego obsługę drugiej myszy jako oddzielnego wskaźnika. Przekopałem cały internet i najlepszym rozwiązaniem jakie znalazłem jest program TeamPlayer jednak nie można pracować na dwóch oddzielnych oknach, ponieważ w takiej sytuacji program potrzebuje dodatkowego klikniecia w celu zmiany myszki. Zna ktoś może dobrą alternatywę?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.