x-kom hosting

Program do dbania o komputer, optymalizacji systemu

Spiderjo
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, jakie programy warto mieć obowiązkowo na komputerze, żeby PC nie zamulał po krótkim czasie i w co jaki czas używać tych programów ? Obecnie korzystam tylko z CCleanera raz na miesiąc. Podobno program "odkurzacz" jest dobry i też należy go używać raz na miesiąc (osobiście jeszcze z niego nie korzystałem). Co o tym sadzicie i jakie programy polecacie oraz w jakim odstępie czasu ich używać.

Gość
komentarz
komentarz

standardowo nie zapomni o dobrym antywirusie typu AVG czy avast nortona nie polecam zżera dużo ramu ale za to nie przepuszcza żadnego wirusa

Spiderjo
komentarz
komentarz (edytowane)

O antywirusa nie wspominałem bo o tym chyba nie trzeba, on musi być obowiązkowo :) , a używam PANDA  Free Antywirus. 

Ether_141
komentarz
komentarz

Ja polecam Avasta. Do dbania o kompa możesz pobrać ccleanera, w gazetach np. PCFormat są fajne programy do optymalizacji komputerów (pełne wersje). Popatrz na Ashampoo Win Optimizier (czy jakoś tak).

Shinen
komentarz
komentarz

Trochę odkopie, ale co tam, może zajrzysz.

 

Jeśli masz win7/8/8.1 wyłącz aktualizacje. Z własnego doświadczenia wiem, że obecne aktualizacje wcale nie pomagają a jedynie spowalniają system. Zachęcanie do win 10 trwa (nie mówię, że źle czy dobrze, ale niestety tak jest).

 

Optimizery wyrzuć, nod32 i ccleaner nie zaszkodzą.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.