x-kom hosting

Windows 8 - aktywacja klucza

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Triple29 ,
Triple29
utworzono
utworzono

Witajcie forumowicze :)

 

Mam do was może dość nietypowe pytanie ale bardzo potrzebuje pomocy, a szukając w internecie nie znalazłem odpowiedzi.Rok temu reinstalowałem swój system operacyjny i nie wiem czy ostatecznie podałem klucz do WIN8 (miałem kluczyki z uczelni za darmo :D) - nie podobał mi się i zaraz wróciłem na WIN7. Obecnie zastanawiam się nad wymianą laptopa i ten WIN8 byłby jak znalazł bo nie musiałbym dokupować systemu.Czy orientujecie się może czy jest jakaś opcja na sprawdzenie czy kluczyk był już aktywowany na jakimś komputerze?

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Systemu z DreamSpark nie wolno instalować na PC który nie ma żadnej licencji Windowsa.

Musi być jakaś licencja choćby Home Basic wtedy możesz zainstalować wersję pro lub Ultimate Windows 7 albo Pro z 8.1ale nie na czysty.

 

https://www.dreamspark.com/Institution/DSP-Usage-Guidelines.aspx

 

Wiem niepopularne i masowo olewane ale takie są warunki licencji tego systemu.

Kto jak kto ale studenci powinni postępować etycznie w końcu kiedyś garstka a nich ze znajomościami będzie piastować wysokie stanowiska

w kraju i urzędach.

  • Rekomendowana odpowiedź
Triple29
komentarz
komentarz (edytowane)

Ooo dobrze wiedzieć, dziękuję za odpowiedź :).Temat do zamknięcia w takim razie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.