x-kom hosting

Nie mogę odinstalować APP Center od Gigabyte

Spiderjo
utworzono
utworzono

Witam, problem polega na tym, że wyskakuje mi aktualizacja app center, ale nie da się jej zrobić wywala błąd, więc pobrałem ze strony gigabyte sama instalkę app center i też wywala błąd error 32. (pobierałem na system win 10 64 i na 32 i nic) Chciałem odinstalować APP Center całkowicie z komputera, ale w folderze tego programu nie ma pliki do odinstalowania, oraz w panelu sterownia i ccleanerze w zakładkach żeby odinstalować program nie widnieje. Generalnie program działa, ale denerwuje mnie powiadomienie co jakiś czas, że jest nowa aktualizacja i chciałbym ten program całkowicie usunąć i zainstalować jeszcze raz. 

Unbeliveable
komentarz
komentarz

Revo Uninstaller

 

Pobierz i spróbuj tym

Spiderjo
komentarz
komentarz (edytowane)

Nadal nie pokazał się ten program na liście programów do odinstalowania :/ A jak chce zainstalować nową wersje z pobranych plików ze strony gigabyte to wyskakuje error 32 i pisze, że w folderze Temp w appdata jest jakieś folder ({2E0C9219-610C-413B-A64A-3419F30EEA2D} rożnie, ale przed chwilą przy próbie instalacji zrobił sie taki i usunął po wciśnięciu ok gdy wyskoczył błąd), który tworzy się podczas uruchomienia tego instalatora. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.