x-kom hosting

Komputer z XP SP1 bez dostępu do sieci, a potrzebuję SP2.

nigraS
utworzono
utworzono

Mam na komputerze zainstalowany oryginalny XP Home Edition SP1.

W komputerze tym nie mam dostępu do sieci, aby pobrać SP2 z Windows Update, a program który muszę zainstalować wymaga SP2.

 

Czy można pobrać skądś Service Pack 2 dla XP Home Edition?

nigraS
komentarz
komentarz

Czy SP3 nie będzie blokować programu skoro jest napisany pod SP2?

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Nie powinien - niby coś się tam czasem słyszy o jakichś problemach, ale osobiście nigdy nie miałem sytuacji, żeby program napisany pod SP2 nie odpalał pod SP3 - a używam XPka na co dzień.

nigraS
komentarz
komentarz

A czy inne źródło znacie niż dobreprogramy.pl ? Bardzo nie lubę tego serwisu bo wraz ze ściagniętym plikiem instaluje sie jakis syf.

maciekj22
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie instaluje się syf pod warunkiem, że nie zatwierdzasz bezmyślnie wszystkiego w downloaderze. Inna sprawa, że np Chrome nie lubi się z serwisem dobreprogramy, a wiele antywirusów widzi downloader'y jako złośliwe oprogramwoanie.

 

http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/aktualizacje/Windows_XP_Service_Pack_3.html

 

Wybierz sobie "pobieranie bezpośrednie" zamiast menadżera pobierania - masz pewność, że nic niepotrzebnego Ci się nie zainstaluje.

 

Tak nawiasem polecam się powoli przesiadać z XP.

 

Pozdrawiam:

Maciek

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.