x-kom hosting

Co innego router co innego Netia? Kto ma racje?

Pakower
utworzono
utworzono

Siema! 

 

Mam internet w Netii, router pokazuje mi max rate prawie 4mb, a gość z Netii, że jemu pokazuje max 2 mb. Kłamie pomiar routera czy walczyć z Netią? 

 

Z góry dzięki za pomoc ;)

 

 

politolog
komentarz
komentarz

router pokazuje mi max rate prawie 4mb, a gość z Netii, że jemu pokazuje max 2 mb
Gość z Netii mówi na jakich wartościach się synchronizuje router ( od JEGO STRONY w aplikacji pomiarowej  ) . On max Rate 3932 NIE WIDZI u siebie  . Szum jest ZABÓJCZY 52,5 dB ( czyt stare miedziane kabelki , które mogą jeszcze Gierka pamiętać ) 
Pakower
komentarz
komentarz (edytowane)

politolog to wiem. Czekam na światłowody, ale do kiedy to nie wiem. Założyłem temat bo chce wiedzieć czy jest realna szansa, że pójdzie mi to 4Mb (skoro router tyle policzył) czy nie ma szans? 2Mb a 4Mb to jednak 100% więcej :D

politolog
komentarz
komentarz

jest realna szansa, że pójdzie mi to 4Mb

Nie ma  ,Tłumienie powyżej 50 dB załatwia temat . Gdyby nie stara/lipna linia telefoniczna  router wycisnął by 4 Mb/s .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.