x-kom hosting

Problem z Grafika

Lacostee
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.

 

Mam spory problem otóż podczas gry w battlefield 3 wyskakuje mi taki o komunikat , następnie gdy gram w Counter Strike Go czasami ekran miga na czarno i po chwili jest okey ale rzadko to się zdarza .

Po za tym wyskakują komunikaty o treści :  " sterowniki ekranu przestały działać ale odzyskał sprawność" albo " sterowniki amd przestały działać ale odzyskały sprawność" .

Stosowałem już usunięcie sterowników i ponowne zainstalownie + użycie driver sweeper .  Części były sprawdzane karta się nie przegrzewa i nie ma żadnego przeciążenia na systemie 

 

Mój komputer 

 

Płyta główna : asrock z97 anniversary

Procesor 

Intel® Core™ i5-4440

 

Ram : 8GB

Karta Graficzna : Radeon R9 280x 

Edytowane przez Lacostee

Youki
komentarz
komentarz

Obniż taktowanie GPU o 50 MHz.

 

Jaki masz zasilacz ?

Lacostee
komentarz
komentarz

corsair vs650


"Obniż taktowanie GPU o 50 MHz." 

 

Na programie MSI ? 

bemol911
komentarz
komentarz

"Obniż taktowanie GPU o 50 MHz."    Na programie MSI ?

 

Tak, na przykład MSI afterburner 

Lacostee
komentarz
komentarz

Obniżyłem i dalej to samo

bemol911
komentarz
komentarz

A jak z temperaturami pod obciążeniem ? 

Lacostee
komentarz
komentarz

między 30-40

bemol911
komentarz
komentarz

między 30-40

 

na pewno nie gdy karta jest obciążona 

Lacostee
komentarz
komentarz

Chyba przy BF dochodziło do 50 

bemol911
komentarz
komentarz

Pobierz HWmonitor, włącz go i pograj w jakąś wymagającą grę minimum 15 minut, następnie wrzuć tutaj screena z tego programu 

Lacostee
komentarz
komentarz

Ten problem że jedynie mam na kompie BF3 , LOL'a i Cs go : d . A BF to wchodze na serwer i zaraz wyskakuję ten bład 

bemol911
komentarz
komentarz

Nawet LOL może być 

Lacostee
komentarz
komentarz

Tylko że lol chodzi bez problemu bez żadnych błedów itp na najwyższych ustawieniach 


Po prostu potrzebuję odpowiedni sterownik do mojej karty graficznej bo jak ściągam nowe to cały czas to samo 

lisek323
komentarz
komentarz

Mam tak samo, przedtem wywalało to i BSODA a po aktualizacji sterowników teraz tylko to

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.