x-kom hosting

Tablet 7", jako navi (~~450zł)

Artur093
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

poszukuję tabletu, który będzie mi służył głównie jako nawigacja i czasem wideorejestrator (Yanosik/Automapa), maksymalnie 7", żeby nie zakrywał całej szyby w aucie, musi mieć 3g (opcjonalnie LTE, ale nie koniecznie) i bluetooth, dość dobry aparat z tyłu, żeby podczas nagrywania jazdy była znośna jakość, tabletu będę również używać w czasie w wolnym, ale to głównie do surfowania po internecie, grać raczej nie będę. Opcjonalnie jakby miał transmiter FM też byłoby ok. Raczej nie jestem zwolennikiem noname'ów. Nie musi to też być nowy tablet, używany wchodzi w grę.  Co moglibyście mi polecić?

Dziękuję za pomoc.

Edytowane przez Artur093

Youki
komentarz
komentarz

Skłaniałbym się w Twoim przypadku do szukania czegoś takiego 

http://allegro.pl/lenovo-tab-s8-lte-stan-idealny-i5978599609.html

 

Moduł LTE, można znaleźć spokojnie na gwarancji producenta oferty. 

Artur093
komentarz
komentarz

chciałbym coś max 7" to jest optymalne i lenovo troszkę cenowo za wysoko, coś innego możesz zaproponować?

Youki
komentarz
komentarz

Kwestia tylko, że na 7 calach ciężko coś rozsądnego znaleźć ;) 

Artur093
komentarz
komentarz (edytowane)

rozumiem, a co myślisz o galaxy tab 3 lub nawet 4, bo widzę dużo używek w okolicach tej ceny?

Edytowane przez Artur093
Youki
komentarz
komentarz

4 to już sensowniejsza propozycja, ale model z LTE w tej cenie na gwarancji ciężko znaleźć.

Artur093
komentarz
komentarz

u siebie w okolicy znalazłem 4:

http://olx.pl/oferta/sprzedam-galaxy-tab-4-model-t235-4g-lte-CID99-IDd7AAN.html#64b530053a

właściwie kupiony rok temu czyli gwarancja jeszcze jest :)

chociaż patrząc po cenach galaxy tab 3 są nawet do 200zł tańsze, a do moich potrzeb chyba też będą wystarczające?

Youki
komentarz
komentarz

OLX to najlepiej samemu odebrać. ;) 

 

Samsung ma trochę "spasioną" nakładkę, ale powinien wystarczać.

Artur093
komentarz
komentarz

ok dzięki za pomoc :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.