x-kom hosting

Jaki to typ, rodzaj strony www?

filip1127
utworzono
utworzono

Witam,

 

Mam pytanie, co to za typ, rodzaj strony internetowej?

 

http://architekciumyslu.pl/

 

Chodzi mi dokładnie o to, że klikając na daną rzecz w menu strona schodzi na dół i nie otwiera się inna zakładka. I czy znacie może podobne takie strony internetowe ?

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie widzę za bardzo by treść strony schodziła na dół. Za to widzę, że elementy menu otwierają się błyskawicznie i chyba to wydaje się ciekawym elementem do analizy.

 

Swoją drogą jesteś jakoś powiązany z tą firmą "Architekci Umysłu", czy chcesz mieć po prostu podobną stronę ? Jeśli to drugie, to na samym dole, w stopce masz info kto wykonał tą stronę.

Edytowane przez MasterYoghourt
filip1127
komentarz
komentarz

Chce miec podobną strone. Aby dzialala na tej samej zasadzie.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Jeśli nie jesteś zapalonym webmasterem, zgłoś się do firmy która stworzyła tą stronę. Nikt za darmo ci czegoś takiego nie zrobi.

filip1127
komentarz
komentarz

Czy ja mówie o zrobieniu tej strony za darmo? Zadałem pytanie ponieważ nie jestem w temacie. A z tego co mi się wydaje to po to własnie jest forum. 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

No to przecież masz kontakt do twórcy strony, chyba on wie najlepiej co zrobił ?

  • 3 tygodnie później...
Pluto
komentarz
komentarz (edytowane)

To jest strona typu one page. Nie ma tu żadnych podstron, okreslone elementy strony są oznaczone #, tak żeby przegladarka wiedziała do którego miejsca strony się udac.

Edytowane przez Pluto

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.