x-kom hosting

Sony Vegas

Xyoo56
utworzono
utworzono

Mam problem, gdyz spowalniam lub przyspieszam filmik z cs go to zmienia sie dzwiek. Barwa jest taka inna jak to zrobic ze gdy spowalniam lub przyspieszam dzwiek nie ulega zmianie.

Ether_141
komentarz
komentarz

Nie znam vegasa, ale może da się oddzielić dźwięk od filmu i tylko film przyspieszasz lub zwalniasz. W camtasia studio 8 tak sie da.

Xyoo56
komentarz
komentarz

Chodzi mi o to ze nagralem fragment z csa w predkosci 1/4 w vegasie film przyspieszam do normalnego wszystko jest okej tylko dzwiek ulega zmianie jest dalej przyspieszony nie wiem jak powrocic zeby byl normalny z filmem da sie bez problemu

  • 4 tygodnie później...
maxxam11
komentarz
komentarz

Klikasz na film, klikasz "U" i masz rozdzielony video od audio i te ścieżki możesz sobie osobno spowalniać czy przyspieszać.

  • 3 miesiące później...
czesio1
komentarz
komentarz

Korzystając z tematu o Sony Vegas może ktoś pomoże rozwiązać mi problem.

Otóż w czasie renderowania filmu komputer mi się w pewnym momencie wyłącza.

Parametry komputera: AMD FX(tm)-6300 Six-Core 3,50 GHz

8 GB RAM

Windows  7 64-bitowy

Na procesorze cooler, procesor nie przegrzewa się, trzyma przy renderowaniu około 40 paru stopni.

Pomoże ktoś coś? Jaka może być przyczyna?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.