x-kom hosting

ile coś takiego kosztuje?

Bombaj
utworzono
utworzono

Hej,

 

mam stronę stworzoną w języku HTML, a z tego co mi wiadomo potrzebuje czegoś z javy:

 

http://www.wwf.pl/mozesz_pomoc/nasi_przedstawiciele/

 

czyli, wpisujesz numer lub imie i nazwisko i masz czy dana osoba jest przedstawicielem danej firmy czy też nie.

 

 

 

dzięki z góry

ZapytajnikMateusza
komentarz
komentarz

Czemu podales link do wwf

Bombaj
komentarz
komentarz

podałem link do wwf, żeby ktoś wiedział o co mi chodzi?

jeśli nie można podawać linków to przepraszam nie wiedziałem.

  • 4 tygodnie później...
Pluto
komentarz
komentarz

Wydaje mi się, że jest to stworzone w php. Po wpisaniu wartości w pole tekstowe, jest kierowane zapytanie do bazy danych, czy taki rekord się w niej znajduje. Jeżeli tak to informuje odpowiednio, że jest to nasz konsultant, jeżeli nie ma nic takiego w bazie to jest odwrotny komunikat.

  • 3 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
franekpiasek
komentarz
komentarz

Hej, wiem ze to nie odpowiednie miejsce ale spróbuję możne pomożecie, znacie taka firme jak Studio www? Chcę założyć własna stronę internetową ze sklepem internetowym. Nie wiem jak mam szukać firmy która zrobi mi to...a ta mam z polecenia kolegi mojej koleżanki może znacie kogoś godnego polecenia?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.