x-kom hosting

Sterowniki do HP Deskjet 3820

kamilze
utworzono
utworzono

Hej potrzebuje sterownikow dla drukarki HP Deskjet 3820 Color . Mam nootebooka Asus F3Sv z systemem Windows Vista Home Premium 32 bit i nie umiem nigdzie ich znalesc. Znalazlem tylko dla 3920 ale one nie pasują . Bardzo prosze o pomoc.

//ze sterownikami to nie tutaj

//przenoszę

//vocativus

Tomek
komentarz
komentarz

Te sterowniki są w systemie Vista i nie musisz ich sciągać masz link do instrukcji instalacji[Ang]

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/documen...lc=en&cc=us

kamilze
komentarz
komentarz

A moglby mi to ktos przetlumaczyc ?? Tak skrotowo, bo sam nie dam rady , poniewaz nie umiem tak dobrze angielskiego .

danielek316
komentarz
komentarz

Napisz konkretnie czego nie rozumiesz,to się przetłumaczy

:D

kamilze
komentarz
komentarz

Wlasciwie to jakos mi idzie z tlumaczeniem ale mam jeden powazny problem . Postepuje wedlug instrukcji ktora podal abramuz , tylko ze jak dochodze do punktu 7 i mam wybrac drukarke , szukam i szukam i nie umiem znalesc mojego modelu HP DESKJET 3820 .

danielek316
komentarz
komentarz

Dlatego w pierwszej od góry tabelce ,obok Twojego modelu 3820 jest z prawej strony Alternate driver Deskjet 970cse

Poszukaj 970 i już

:)

kamilze
komentarz
komentarz

Wielkie dzieki Danielek :D udalo sie zainstalowac i drukarka nareszcie drukuje .

  • 1 rok później...
vivaldi-v7
komentarz
komentarz
Napisz konkretnie czego nie rozumiesz,to się przetłumaczy

:D

Mam podobny problem i chyba mniej niż Ty znam angielski. Mógłbyś konkretnie przetłumaczyć i czy muszę być połączony z Internetem?

  • 2 miesiące później...
kamilze
komentarz
komentarz

Start>Ustawienia>Drukarki>Dodaj Drukarke>Dodaj drukarkę lokalną>Użyj istniejącego portu>USB001(Wirtualny port drukarki dla USB)>po lewej producent(HP) a po prawej drukarki wybieramy HP Deskjet 970 Cse i dalej :) i już.

  • 3 miesiące później...
piotr1
komentarz
komentarz

Witam, mam podobny problem, tylko na windowsie 7. Wszystko krok po kroku robię tak jak napisaliście, dochodzę do momentu gdzie z jednej strony wybieram producenta drukarki, czyli hp. Jednak po drugiej stronie nie mogę znaleść Deskjet 3820, ani Alternate driver Deskjet 970cse. Macie na to jakąś radę ?

  • 1 miesiąc później...
lol555
komentarz
komentarz

Ja też miałem podobny problem na Win 7. Musisz robić tak jak opisane ale nie wybierasz producenta tylko dajesz update z Microsoft i po kilku minutach będzie deskjet 970cse

  • 1 rok później...
wdzięczna za pomoc
komentarz
komentarz

[quote name='lol555' timestamp='1263840806' post='953210']
Ja też miałem podobny problem na Win 7. Musisz robić tak jak opisane ale nie wybierasz producenta tylko dajesz update z Microsoft i po kilku minutach będzie deskjet 970cse
[/quote]

Wielkie dzięki za pomoc - właśnie tego szukałam:-) Jesteście naprawdę niezawodni!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.