x-kom hosting

Ekran rozruchowy

marek1952
utworzono
utworzono

Na jenym z dysków mam zainstalowany windows XP.Podczas rozruchu nie wyświetla mi się windows XP

Jak rozwiązać ten problem?

Oprócz XP mam zainstalowany windows 7 i ten system w ekranie rozruchowym jest wyswietlany...

mkgraf
komentarz
komentarz

butowanie w biosie zmień

marek1952
komentarz
komentarz

Na jenym z dysków mam zainstalowany windows XP.Podczas rozruchu nie wyświetla mi się windows XP

Jak rozwiązać ten problem?

Oprócz XP mam zainstalowany windows 7 i ten system w ekranie rozruchowym jest wyswietlany...

Proszę o krótki instruktaż jak to zrobić ....

Gość
komentarz
komentarz

Napisz w końcu czy masz dwa fizyczne dyski czy tylko dwie partycje bo to ogromna różnica.

marek1952
komentarz
komentarz

Systemy są zainstalowane na dwóch niezależnych dyskach..

Gość
komentarz
komentarz

To nigdy nie będziesz miał wyboru podczas uruchamiania systemu, bo o kolejności bootowania decyduje ustawienie w BIOS-ie.

Teraz na 1 pozycji w sekcji Start Up czy boot jest dysk z Windows 7 i dlatego on startuje.

Musiałbyć zainstalowac oba systemy na jednym dysku na dwóch partycjach wtedy miałbyś wybór podczas uruchamiania komputera.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.