x-kom hosting

Konwerter VGA/HDMI PlayStation 4 AKTUALNY

migres112
utworzono
utworzono

Witam zakupiłem konwerter z allegro z tej aukcji:
http://allegro.pl/adapter-konwerter-hdmi-do-vga-dsub-full-hd-kabel-i4914509168.html
Mam monitor ASUS VE228T 21,5 inch LCD Widescreen 60hZ
Mój monitor nie jest wcale taki stary jest wyprodukowany w 2010 roku kupiony jakieś 3 lata temu niestety nie była taka myśl zeby monitor mial hdmi , ponieważ moj komputer był ze starymi wejściami. Jednak nadeszła ta pora zeby konsole zwana ps 4 podłaczyc do monitora co zrobiłem ? kupiłem konwerter z VGA na HDMI
ten konwerter podłaczyłem pod kabel vga do mojego monitora a drugą końcówkę do konsoli ps 4 wszystko było dobrze dopięte odpaliłem ps 4 trzymając długo przycisk aby właczyć w trybie awaryjnym konsola odziwo wykryła obraz wybrałem rozdzielczość 480 p aby uruchomic wgl konsole , niestety pozniej po restarcie na tryb 480 p i wczesniej tak samo bylo dlatego ten tryb wogóle właczyłem , bo nie wykrywało obrazu po restarcie nie wykrywało obrazu a konsola działała , nie wiem co zrobić wydałem na ten konwerter 40 zł więc nie mam pojęcia nowego monitora nie będę kupywał ponieważ jest on dla mnie dobry i wystarczający. Podłaczyłem do monitora ponieważ telewizor jest stary.
Macie jakieś propozycje chciałbym abyście mi pomogli.
Mówię jeszcze raz konsola wykrywa tylko obraz w trybie awaryjnym!

Youki
komentarz
komentarz

Zapewne wina konwertera, bo tutaj często w takim przypadkach to loteria.

migres112
komentarz
komentarz

Ma pan jakiś dobry link do konwertera?

Youki
komentarz
komentarz

Nie myślałeś o tym, aby sprzedać ten monitor, dołożyć te 50-70 zł i poszukać coś ze złączem HDMI ? 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.