x-kom hosting

Internet UPC

MisterAkA
utworzono
utworzono

Za nie długi czas będę zmieniał dostawcę internetu. Mam ofertę od UPC Pakiet TV + internet do 120 Mb/s. Moje pytanie czy się opłaca? Zależy mi na szybkim internecie tak abym mogł szybko pobierać różne pliki itp.

Jeżeli macie inne propozycje to proszę pisać pod Tematem:D

Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuję :D

politolog
komentarz
komentarz

Oplaca sie .

r102
komentarz
komentarz

A co masz do wyboru - Orange czy tam kogo po kablach telefonicznych, sieci komórkowe - czyli nie masz wyboru ???

 

Może jakbyś miał światłowód Oranga - to teoretycznie by było tak samo dobrze, ale w praktyce to oni wszystko potrafią zepsuć przepychając dane dalej za tym światłowodem przez Bóg wie gdzie...

 

Jak jest UPC - tylko UPC, jeszcze jaka cena ???

neo10
komentarz
komentarz

Ogólnie UPC jest ok ale napisz jaką ci cenę zaproponowali bo pewnie można powalczyć o lepszą ;)

 

i napisz skąd jesteś aby określić jakie masz inne opcje ale ogólnie UPC mam dość długo i jestem zadowolony :)

choć o tematyce upc więcej poczytasz na forum upc http://forum.mediaswiat.pl/

MisterAkA
komentarz
komentarz

Ogólnie to będę mieszkał w bloku ale Jeszcze napisze jakie mam inne oferty

  • 2 tygodnie później...
Kuki122
komentarz
komentarz

Biore podobną umowe tylko +telefon i chyba tam bylo 120zł :p i przez 3 miechy 60zł place.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.