x-kom hosting

Internet na wsi..

dar316
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam

     Chciałbym zmienić dostawcę internetu na innego.Mam radiówkę która wyciąga 0,5MB/s.Mieszkam na wsi,mam jakieś 15km do większego miasta.Firma od którego mam internet kompletnie olewa sprawę.Zastanawiam się na usługą Dropps od netii.

http://www.speedtest.net/my-result/5048714649

politolog
komentarz
komentarz
Zastanawiam się na usługą Dropps od netii.

Idzie po kablach Orange . Ktos z sasiadow/kolegow ma internet przez linie telefoniczną ?

dar316
komentarz
komentarz

Idzie po kablach Orange . Ktos z sasiadow/kolegow ma internet przez linie telefoniczną ?

Tak,ktoś tam ma internet z netii,kolega miał neostradę, przeniósł się na LTE.Wybrałbym LTE,ale boję się limitów.

politolog
komentarz
komentarz

Kolega mial chociaz 10 Mb/s ? Przeniosl z powodu niskiego transferu czy duzego PINGU ?

dar316
komentarz
komentarz

Miał niski transfer,niej niż 10 Mb/s.

politolog
komentarz
komentarz

To w Netii bedziesz mial to samo co w Orange ( ta sama linia telefoniczna ) .

dar316
komentarz
komentarz

Wolę mieć 5Mb/s w netii niż męczyć się z radiówką z 0,5Mb/s.Za radiówkę płacę 30zł/mies, a w dropps niby 50zł/mies.(bez opłat za utrzymanie linii).

  • 1 miesiąc później...
nacpanakuna
komentarz
komentarz (edytowane)

Ogarnij sobie http://www.orange.pl/kid,4002009501,id,4004667358,article.html Fajna opcja 150gb w strefie domowej, oraz 20 lub 40gb jak byś chciał pojechać poza strefę. Mówię odrazu, bo jak wykorzystasz 170gb lub 190gb to internet zwalnia do 1Mb/s. Jeżeli chcesz mogę ci sprawdzić dokładny zasięg w pracy bo pracuje tam na pomocy technicznej. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.