x-kom hosting

jakis najtańszy monitor 120-144 hz

damian2348
utworzono
utworzono

siema dokladnie tak jak w temacie jakis jeden z najtanszych monitotów 120 -144 hz 

ValiooX
komentarz
komentarz

Jeśli chodzi o wybór to jest on pomiędzy Asusem, BenQ, a LG.

Ogólnie kupujesz ten, który jest obecnie najtańszy. Nie ma pomiędzy nimi zasadniczej różnicy.

damian2348
komentarz
komentarz

to jest obojetnie jakiej firmy najlepiej jak najtanszy 

ValiooX
komentarz
komentarz

Znaczy tak jak napisałem większej różnicy nie zobaczy nikt.

Można powiedzieć, że obojętnie jakiej firmy ale zobacz czy któraś nie daje więcej gwarancji.

damian2348
komentarz
komentarz

a ile one kosztuja tak jak chce np asusa 144 hz 

ValiooX
komentarz
komentarz

+/- ~ 1200 zł

damian2348
komentarz
komentarz

o nie da sie tanszego ?

ValiooX
komentarz
komentarz

Raczej nie, nawet używanych mało kto sprzedaje, bo jak ktoś kupił to mało osób to sprzedaje, bo to jest sprzęt na lata.

damian2348
komentarz
komentarz

a taki 120 hz albo 100 hz to po ile chodzi tak zeby nie bylo 60 tylko te wiencej

ValiooX
komentarz
komentarz

No dostaniesz 75 Hz, ale nie opłaca się w takie inwestować.

 

Jak chcesz przenosić się z 60 Hz to jedynie na te 120-144Hz, wiem koszt jest spory, ale w CSGO jest duża różnica.

Monitory 100Hz nawet nie wiem czy są.

darkowal
komentarz
komentarz (edytowane)

Niedawno wyczytałem w newsach że wejdą monitory 240mhz ale na dzisiejszy dzień myśle tylko o grafice 1440p z monitorem freesync do 144hz dla graczy kazdy powinien miec. W G-sync są spore problemy z zasilaniem z sterownika niz amd freesync a działa lepiej.

Edytowane przez darkowal
damian2348
komentarz
komentarz

to jaki polecacie monitor do cs go ? ale tani bo mi szkoda 1 tys wydac na monitor

damian2348
komentarz
komentarz

ponizej 1 tys zl bym prosil ;d 

darkowal
komentarz
komentarz (edytowane)

Kusząca propozycja monitor z salonu. dobra marka Samsunga oczywiście ma Freesync FHD z displayportem w cenie 899zł

http://allegro.pl/monitor-samsung-24-s24e370dl-fullhd-pls-freesync-i5950671298.html

Jeszcze taniej nigdzie nie znajdziesz

Edytowane przez darkowal
damian2348
komentarz
komentarz

no ten fajny ale ta funkcja freesync co to dokladnie jest i to jest kompatybilne z amd a jam mam tylko procesor z amd a grafe mam gtx 260 

darkowal
komentarz
komentarz (edytowane)

No to lipa za słaba grafa a jaki masz procesor amd?

Edytowane przez darkowal
damian2348
komentarz
komentarz

amd 925 4x 2.9 ghz  a grafe gtx 260 mam z 220 fps na niski w cs przy rozdzielczości 1280x1024 

darkowal
komentarz
komentarz

To masz monitor na średnim detalu. Kup najpierw grafę R9 380 potem kup monitor FullHD. Za rok zmienic spokojnie na AMD FX Zen

damian2348
komentarz
komentarz

nie chce zmienic grafy chce tylko kupic monitor do cs przeciesz mam dobre fps nie laguje mi tylko monitora nie mam dobrego 

darkowal
komentarz
komentarz

Tak możesz kupić spokojnie monitor samsunga FHD freesync tak jak wyzej podałem

damian2348
komentarz
komentarz

ale bendzie działac ten freesync i co to dokladnie jest i czy nie spadana mi fps przy tym monitorze 

bemol911
komentarz
komentarz

ale bendzie działac ten freesync

 

Nie będzie ponieważ nie masz odpowiedniej karty graficznej 

damian2348
komentarz
komentarz (edytowane)

e to lipa to ja juz sam nw jaki monitor do tego cs 

Edytowane przez damian2348
darkowal
komentarz
komentarz

Skoro grasz tylko w cs to nie ma sensu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.