x-kom hosting

Win 8.1 x64 (0xc000007b)

patryk0096
utworzono
utworzono (edytowane)
Witam,
mam problem, gdyż przy uruchomieniu dowolnej gry mam problem, bo nie chce mi jej otworzyć. Próbowałem wiele rzeczy, administrator, zgodności wiadomo - nic nie dało, poniżej napisałem co zrobiłem i dałem logi.
 
Kompletnie nie wiem co może być na rzeczy, tak jest z każdą grą, bo wiele próbowałem, też z niektórymi programami. Jakieś pomysły? 
Całe google przeszukałem, od groma for i z żadnego nie wynalazłem odpowiedzi, nic nie zadziałało, proszę o pomoc.
 
[Sprzęt]
* Laptop Lenovo B70-80 (nowy kupiony bez systemu)
* System: Windows 8.1 Pro Oryginalny 
* Typ systemu: 64-bitowy system operacyjny, procesor x64
* Procesor: Intel Core i7-5500U (2 rdzenie, od 2.40 GHz do 3.00 GHz, 4 MB cache)
* Zainstalowana pamięć(RAM): 16 GB (SO-DIMM DDR3, 1600 MHz)
* Grafika: + Intel HD Graphics 5500, NVIDIA GeForce 920M - 1024 MB GDDR3 (pamięć własna)
* Dysk: 1000 GB SATA 5400 obr.
* Chipset: Intel Broadwell
 
[CO ZROBIŁEM]
- całkowity format, reinstalacje (win 7 x64, win 8.1 x64 oryginalki) i został win 8.1
- skanowanie przez wiersz poleceń (sfc / scannow) nie znalazł problemów
- instalacja wszystkich możliwych wersji microsoft visual 
- wszystkie wersje net framework + xna framework redistributable
- najnowsze sterowniki systemu, kart graficznych
- najnowszy DirectX
- czyszczenie CCleaner
- wklejanie dużo bibliotek .dll do 'system32' i 'sysWOW64'
- naprawa poprzez program aio210 (poniżej LOG)
- skan Dependency Walker (poniżej LOG)
 
W załączniku jest notatnik, w którym dałem logi programu aio210 oraz Dependency Walker.
 
 
(0xc000007b) błąd

http://forum.pclab.pl/topic/1008612-Poradnik-Jak-naprawi%C4%87-b%C5%82%C4%85d-0xc000007b/ wyjaśnienie sprawy

Gość
komentarz
komentarz

 

 
Całe google przeszukałem, od groma for i z żadnego nie wynalazłem odpowiedzi, nic nie zadziałało, proszę o pomoc.
 
 
- wklejanie dużo bibliotek .dll do 'system32' i 'sysWOW64'
-

http://forum.pclab.pl/topic/1008612-Poradnik-Jak-naprawi%C4%87-b%C5%82%C4%85d-0xc000007b/ wyjaśnienie sprawy

 

To wytłuszczone jest powodem twoich problemów, kto ci to doradził.

Po drugie nie pisz że przeszukałeś całe google bo jak byłeś na 0,001% tego co google pisze o tym problemie to maks.

Zrób jeszcze raz reinstalacje systemu i żadnego wklejania bibliotek dll.

Bo to że gra ma byc oryginalna to nawet nie wspominam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.