x-kom hosting

Problem z ubuntu

bieuter
utworzono
utworzono

Witam, potrzebuje porady gdyż mam problem z systemem, a nie bardzo wiem o co dokładnie zapytać gogle zeby wyświetliło odpowiedź.

Chodzi o to,że zainstalowalem ubuntu rownolegle na dysku z windowsem, dysk podzielony jest na dwie partycje A:windowsXP B: Ubuntu, przy instalacji jako partycje wymiany danych wybrałem te z windowsem. Teraz kiedy włączam komputer nie wyswietlana jest opcja z wyborem systemu, od razu włącza się ubuntu do tego z poziomu systemu nie mam możliwośći dostania się na partycje A. Będę wdzięczny jeśli ktoś mi wyjaśni jak odpalić labka na windowsie albo jak wejśc na partycje A na linuxie.

 

 

bemol911
komentarz
komentarz

Skoro na partycje wymiany wybrałeś tą z Windowsem to jego już tam nie ma ponieważ zmienił się system plików na SWAP 

bieuter
komentarz
komentarz

Dziekie za szybka odpowiedz :) A czy da rade jeszcze odzyskac jakies pliki ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.