x-kom hosting

Nic nie działa

Ayzer
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Dzisiaj włączyłem mojego laptopa asusa i wyskoczył komunikat o aktualizacji sterowników karty graficznej. Zaktualizowałem i wszystko było ok. Uruchomiłem ponownie i trach. Nic nie działa prawie żaden program nir chce sie uruchomić. Nie wlaczają sie nawet menadżery urządzeń zadań. Zostało mi tylko przywrócenie ustawień fabrycznych. Lecz tu pojawia się następny problem po kliknięciu w ustawienia komputera probuje sie włączyć ale zawieszają sie. Nic nie mogę zrobić. Po chwili wyświetla się błąd jakiś visusal nie pamiętam jaki. Nawet uruchomć ponownie ani wyłączyć nie mogę muszę przyciskiem. Laptop mam nwm 3-5 miesięcy więc laptop nowy na gwarancji. Karta nvidia geforce 920m procek i7 5500u 4gb ramu. Proszę o pomoc jak ja mam to naprawić. Najlepiej by było przywrócić do ustawien fabrycznych ale nie mam pojęcia jak to zrobić. Oczywiscie win 8.1. Z tego co zauważyłem to poprawnie działa tylko przeglądarka a po za tym nic.

Youki
komentarz
komentarz

Do trybu awaryjnego możesz wejść ? 

Ayzer
komentarz
komentarz

Nie mogę ponieważ nie moge wejść w ustawienia komputera. Tylko taki sposob znam aby uruchomc w trybie awaryjnym.

Youki
komentarz
komentarz

A charms bar się wysuwa ? Można trzymając Shift i dając uruchom ponownie. 

Ayzer
komentarz
komentarz

Tak wysuwa się ale tam również po włączeniu panelu sterowania panel się zcina i musze od nowa uruchamiac. Ustawienia komputera też nie działają.

Youki
komentarz
komentarz

Nie wlaczają sie nawet menadżery urządzeń zadań. Zostało mi tylko przywrócenie ustawień fabrycznych. Lecz tu pojawia się następny problem po kliknięciu w ustawienia komputera probuje sie włączyć ale zawieszają sie

A Recovery działa ? Powinno być jeśli laptopa zakupiłeś z systemem operacyjnym.

Ayzer
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak laptop kupiony z systemem ale możesz mi dokladnje wytłumaczyć co mam dokładnie zrobić z tym recovery?
Już wiem o co chodzi recovery czyli przywracanie systemu. Ale to się znajduje w ustawieniach komputera a tam nie moge wejść

Youki
komentarz
komentarz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.