x-kom hosting

Wyciszenie dysku twardego

nokia
utworzono
utworzono

Witam,

Chciałbym wyciszyć swój dysk; Seagate Barracuda SATA2 ;)

Nie znam się na tym, więc prosze o rady;)

falcon1984
komentarz
komentarz

To poszukaj podobnych boxów, ale innych firm na allegro. Ten nei dość ze wycisza to jeszcze ochładza :)

bastard
komentarz
komentarz

Ja swoją barracude powiesiłem na gumkach recepturkach i była praktycznie nie słyszalna :D

nokia
komentarz
komentarz
Ja swoją barracude powiesiłem na gumkach recepturkach i była praktycznie nie słyszalna

Mi bardzo nie przeszkadza chałas, ale jak wymieniam całe chłodzenie, to pomyślałem, że może warto coś z dyskiem zrobić, żeby kompletna cisza była ;)

bastard
komentarz
komentarz
Mi bardzo nie przeszkadza chałas, ale jak wymieniam całe chłodzenie, to pomyślałem, że może warto coś z dyskiem zrobić, żeby kompletna cisza była ;)

A mi bardzo przeszkadzało bo miałem fatalną obudowe i z całego komputera było słychać tylko dysk przez który drżała cała obudowa :D

Teraz mam już specjalne szufladki na dyski w budzie i nie muszę już słuchać mojego czołgu :P

DjConrado
komentarz
komentarz

A ja mam dysk na ręczniczkach kuchennych i też ładnie wycisza ;] <------polecam sposobik :D

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz

Mój kumpel sobie watą jakąś obił :P, ale to nie jest chyba dobry sposób bo się nagrzewa.

nokia
komentarz
komentarz

Ta Scythe ciszej pracuje ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.