x-kom hosting

PS3 vs XBOX 360

Karoleik
utworzono
utworzono

Jak myślicie co lepiej kupić PS3 czy Xbox 360 . Chodzi mi co jest lepsze pod względem graficznym , jaką najlepiej pojemność dysku kupić polećcie mi .

Youki
komentarz
komentarz

A ile masz do wydania ? Główna kwestia to, które gry eksluzywne bardziej do Ciebie przemawiają. 

Krisgard
komentarz
komentarz

Dokładnie, chodzi o gry które wolisz pograć, na ps3 masz sporo fajnych eksluzywów, ale na xboxie też, ogólnie xbox 360 ma stabilniejszy fps. 

Youki
komentarz
komentarz

Nowej się chyba nie opłaca w tej cenie, bez gier

adiran1
komentarz
komentarz

Ważna kwestia to gra przez multi. Pamiętaj, że w xboxie trzeba wykupić pakiet gold bodajże, w Ps3 tego nie ma. Gry, które podałeś są na obie konsole

Karoleik
komentarz
komentarz

Polecicie coś koledzy

UkrytyUser
komentarz
komentarz

X360 ma wg. mnie lepsze usługi online, ale trzea znowu płacić, exclusivy na x360 to gry w stylu Forza czy Halo, a ps3 uncharted. Najlepiej brać tą konsole, która mają twoi znajomi, bo lepiej się gra i też jakieś gry pozmieniać można. Ogólnie to lepsze by już było coś nowej generacji? (XO, PS4 czy dobry PC na trochę dłuższy czas z lepszą jakością graf...).

Karoleik
komentarz
komentarz

Mam wystarczający komputer. Wolał bym Pograć na konsoli

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Wszystko mam od gier. Mam obie konsole i jakość grafiki jest podobna- nie widzę większej różnicy. Ogólnie xboxa mam dla serii forza i gears of war, a ps3 dla god of war i lbp2.

adiran1
komentarz
komentarz

Porównaj exclusivy (gry, które wyszły tylko na daną konsole). W Ps3 będzie to np. seria Uncharted, god of war, a w xboxie 360 forza jak i gears of war. Tak jak mówiłem - gra multiplayer jest w xboxie płatna, za to w ps3 darmowa, więc weź pod uwagę czy będziesz w stanie płacić abonament w xbox. Chyba, że od gry multi masz PC, a tu tylko offline.

  • 3 tygodnie później...
panpour
komentarz
komentarz

Zobacz co mają twoi znajomi, abyś mógł sobie z nimi pograć przez sieć lub powymieniać na płytki. Obie konsole sa naprawdę bardzo podobne. Odrobinę lepiej wypada Kinect na Xboxa jeśli chcesz się trochę poruszać.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.