x-kom hosting

Nie mogę zainstalowac Skype

romkwie
utworzono
utworzono

Musiałem zrobić format mojego kompa.Od zawsze był na nim Win XP Prof.Zainstalowałem system ponownie.Wszystko przebiegło prawidłowo.Sterowniki i aplikacje zainstalowane ponownie działają bez zarzutu.Nie używam tego komputera do żadnych gier czy wymagających programów (choć jest raczej mocną maszyną) więc Win XP Prof. mi spokojnie wystarczał.Problem pojawił się podczas próby instalacji Skype.Najnowsza wersja (wcześniejsze już także) nie daje się zainstalować.Jeśli raz udało mi się zainstalować jakąś starszą wersję, to nie mogę się połaczyć z serwerem (taki komunikat wyswietla Skype) i zalogować.Czasem wyswietla mi jakiś błąd 1619.Co sie dzieje?Próbowałem wielu możliwości i zawsze jest tak samo.Czy dlatego,że wsparcie dla Win XP już się zakończyło daje taki skutek?Robiłem to nie raz i było wszystko O.K.Co ciekawe na drugim identycznym komputerze (są w domu dwa) Skype zainstalowany dawniej śmiga aż miło.Nie ruszam więc w nim nic.Interesuje mnie czemu nie mozna zainstalować Skype ponownie po reinstalacji Win XP.

Co jest tego przyczyną?Czy koniecznie muszę kupić nowego (np.Win7) windowsa aby Skype na nim zadziałał?Wolał bym starego,poczciwego i sprawdzonego w bojach XP. Win 10 raczej nie wchodzi w grę.Wiem,że stwarza wiele problemów.

cinomatic
komentarz
komentarz

Obecnie Skype przestał wspierać również XP więc to nie pierwszy przypadek tego typu na tym forum

Tsunami69.
komentarz
komentarz

Chyba najlepiej będzie zostawić wysłużonego xp i przejść na 7 bądz 10 :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.