x-kom hosting

Nawigacja GPS

benkowik
utworzono
utworzono

Witam,

Chcę wgrać do nawigacji SPV M650 (ORANGE) "radary". Mam już tam AutoMapa 4 a ogólne oprogramowanie to Windows Mobile. Czy musiałbym wymienić całą mapę czy jest taki gotowy co na mapie dodaje gdzie są na dzień dzisiejszy radary na polskich drogach ?

Jeśli da się coś konkretnego zrobić to proszę o szczegółowe instrukcje bo nie mam doświadczenia w tym :D

limon
komentarz
komentarz

wydaje mi sie za cala mape na nowsza wersje ... Mam mio A701 i nie moglem dojsc jak to zrobic w inny sposob

benkowik
komentarz
komentarz

Wolę jednak poczekać bo zmiana mapy to ostateczność. Zobaczymy co powiedzą inni userzy :D

Borys486
komentarz
komentarz

Wystarczy sciągnąć punkty POI do Automapy. Kiedyś na Mobilne.net można było ściągnąć ale nie wiem jak teraz

  • 1 miesiąc później...
iman
komentarz
komentarz
Wystarczy sciągnąć punkty POI do Automapy. Kiedyś na Mobilne.net można było ściągnąć ale nie wiem jak teraz

Teraz to jest Poipoint.pl Można tam nie tylko do automapy ale do tomtoma, garmina itd..

dar55
komentarz
komentarz

są i do AM , mam to wim :D

zasysasz tylko POI i dodajesz w programie

są nie tylko radary ale , suszarki , grile itd

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.