x-kom hosting

Zasilacz! pytanie...

Dragaoo
utworzono
utworzono

Witam:)

mam pytanie ktory zasilacz jest lepszy PROCOMP model ATX KY-400W czy moze TRACER 4Life/400???

dostałem dzisiaj ten drugi zasilacz i nie wiem czy jest lepszy czy gorszy? i czy go warto wymieniac:)

pozdro

astrorek
komentarz
komentarz

żaden z tych zasilaczy nie jest dobry, w zasadzie to oba to no-name. Wymień na Modecoma MC-400 lub Chieftec-a 400 lub 450W.

Dragaoo
komentarz
komentarz

no tak wiem ze to nie sa dobrej klasy zasilacze:) ale dostałem taki za free i nie wiem czy mam go wymieniac czy nie..a kupowac napewno nie bede nowego bo to jest moj 2 komp ktory ma trosze latek i nie chce w niego dokladac:)

astrorek
komentarz
komentarz

Najlepiej sprzedaj tamtego Tracera i kup np. Modecom-a MC-350.

Dragaoo
komentarz
komentarz

a jaka jest cena takiego Modecoma? i ile moge wziasc za takiego Tracera?

Gość
komentarz
komentarz

Modecom MC 350w kosztuje ok. 100zł

astrorek
komentarz
komentarz

Chyba ok. 70 - 80 złotych.

Dragaoo
komentarz
komentarz

a jak co sadzicie o zasilaczu Chieftec 350W? napewno uciagnie taki sprzet jak mam w sygnaturce ale czy bedzie mozliwe na nim jakies wieksze OC???? niestety Amacrox 450W poszedl do nowego kompa i teraz trzeba cos kupic...a te co podałem wyzej tak jak juz ktos wspomnial nie nadaja sie....

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.