x-kom hosting

PS3 System

Jupikk32
utworzono
utworzono

Witam sytuacja wyglada tak wyciągnąłem dysk z ps3 super slim 500 gb podpiąłem go do pc wyczyściłem go a nastepnie jak wgrać od nowa cały system do ps3 

jeśli źle sformułowałem pytanie to piszcie :) 

 

VortaL
komentarz
komentarz (edytowane)

https://www.playstation.com/pl-pl/get-help/ps3-system-software/

 

W celu wykonania aktualizacji należy posiadać:

  • System PS3
  • Komputer podłączony do Internetu
  • Urządzenie magazynujące USB, np. dysk flash USB

    Wymagane jest ok. 320MB wolnego miejsca.

  1. W urządzeniu pamięci masowej USB utwórz foldery, w których zapiszesz plik aktualizacji.

    Korzystając z komputera, utwórz folder o nazwie „PS3”. Wewnątrz folderu utwórz kolejny folder o nazwie „UPDATE” (AKTUALIZACJA).
     
  2. Pobierz aktualizację, zapisując pliki w folderze „UPDATE” utworzonym w kroku 1.

    Zapisz plik pod nazwą „PS3UPDATE.PUP”.

    [POBIERZ TERAZ] Kliknij, aby rozpocząć pobieranie.
     
  3. Podłącz do systemu PS3 urządzenie pamięci masowej USB, na którym zapisano plik aktualizacji, a następnie na ekranie funkcji wybierz kolejno (Ustawienia) > [Aktualizacja oprogramowania systemu].

    Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zakończyć aktualizację.

    Jeśli system PS3 nie rozpozna pliku aktualizacji, sprawdź, czy nazwy folderów i nazwa pliku są prawidłowe. Wprowadź nazwy folderów i nazwę pliku, korzystając ze znaków jednobajtowych pisanych wielkimi literami.

 

@playstation

  • Dobra wypowiedź 1
Jupikk32
komentarz
komentarz

https://www.playstation.com/pl-pl/get-help/ps3-system-software/

 

W celu wykonania aktualizacji należy posiadać:

  • System PS3
  • Komputer podłączony do Internetu
  • Urządzenie magazynujące USB, np. dysk flash USB

    Wymagane jest ok. 320MB wolnego miejsca.

  1. W urządzeniu pamięci masowej USB utwórz foldery, w których zapiszesz plik aktualizacji.

    Korzystając z komputera, utwórz folder o nazwie „PS3”. Wewnątrz folderu utwórz kolejny folder o nazwie „UPDATE” (AKTUALIZACJA).
     
  2. Pobierz aktualizację, zapisując pliki w folderze „UPDATE” utworzonym w kroku 1.

    Zapisz plik pod nazwą „PS3UPDATE.PUP”.

    [POBIERZ TERAZ] Kliknij, aby rozpocząć pobieranie.
     
  3. Podłącz do systemu PS3 urządzenie pamięci masowej USB, na którym zapisano plik aktualizacji, a następnie na ekranie funkcji wybierz kolejno (Ustawienia) > [Aktualizacja oprogramowania systemu].

    Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zakończyć aktualizację.

    Jeśli system PS3 nie rozpozna pliku aktualizacji, sprawdź, czy nazwy folderów i nazwa pliku są prawidłowe. Wprowadź nazwy folderów i nazwę pliku, korzystając ze znaków jednobajtowych pisanych wielkimi literami.

 

@playstation

dzięki :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.