x-kom hosting

Problem z Pingiem

SzalonyKacper997
utworzono
utworzono

Witam,

 

Mam problem z Pingiem. Otóż od pół roku nie gram komfortowo. 30-40 pingu ok. Ale jak dochodzi do 1500 to mnie nerwica bierze. Mój Komputer jak jest odwrócony to ma lepsze połączenie. O połączeniu z kablem mogę zapomnieć. Dokładnie 20 m ode mnie stoi Router"Thom". Komputer jest 3Tyg. po formacie. Mieszkam za granicą niedaleko Polski (1km do granicy).  Próbowałem wszystko co możliwe żeby Ping ustabilizować.

 

Nie lepiej będzie zmienić na Polski net? Czy wyjdzie to drożej? 

  • 0

Rubiniasty
komentarz
komentarz
Dlaczego możesz zapomnieć o połączeniu z kablem? Co stoi na przeszkodzie?
Po pierwsze spróbuj podłączyć inny router jeżeli masz taką możliwość i sprawdź czy wahania pingu będą się pojawiały. Jeżeli nie, to wiesz co jest tego przyczyną.
Jeżeli natomiast problem nie ustąpi to warto sprawdzic jaki to jest internet - na radiówce zawsze będą takie skoki i nic z tym nie zrobisz, jedynie zmiana providera może pomóc
Ewentualnie karta sieciowa jest wadliwa i to ona powoduje takie spore zakłócenia. Pozdrawiam
SzalonyKacper997
komentarz
komentarz

 

Dlaczego możesz zapomnieć o połączeniu z kablem? Co stoi na przeszkodzie?
Po pierwsze spróbuj podłączyć inny router jeżeli masz taką możliwość i sprawdź czy wahania pingu będą się pojawiały. Jeżeli nie, to wiesz co jest tego przyczyną.
Jeżeli natomiast problem nie ustąpi to warto sprawdzic jaki to jest internet - na radiówce zawsze będą takie skoki i nic z tym nie zrobisz, jedynie zmiana providera może pomóc
Ewentualnie karta sieciowa jest wadliwa i to ona powoduje takie spore zakłócenia. Pozdrawiam

 

Są tak długie kable? Jedynie co stoi na przeszkodzie to zgoda rodziców. Bo kabel by szedł przez salon.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.