x-kom hosting

Po ilu dniach od złożenia reklamacji mogę żądać zwrotu pieniędzy ?

limakowy
utworzono
utworzono

Witam. Wysłałem moją kartę graficzną kupioną w sklepie morele.net (msi gtx 950) na reklamacje już 32 dni temu. Lecz dopiero 5 dni temu wysłali ją do producenta... i nadal nie została przeprowadzona diagnoza. Nie mogę już dłużej czekać. Jak poprosić ich o zwrot pieniędzy. Gdzieś czytałem w regulaminie że po 30 dniach mam prawo do zażądania od nich zwrotu pieniędzy. 

  • 1 miesiąc później...

cinomatic
komentarz
komentarz

no to skoro gdzies to czytales to znajdz to jeszcze raz i sie na to powolaj

maxxam11
komentarz
komentarz

Do 14 dni sprzedający ma OBOWIĄZEK poinformować Cię o tym, czy zatwierdza Twoją reklamację czy nie. Jeżeli owe 14 dni minęło, a Ty nie otrzymałeś zawiadomienia to zgadza się na zaakceptowanie Twoich warunków podanych w reklamacji. Takie jest polskie prawo. 

cinomatic
komentarz
komentarz

Ale konsumenckie a nie gwarancyjne.

 

Doczytaj... 

maxxam11
komentarz
komentarz

Jeżeli oddawał ją na reklamację to takie ma taka jest sprawa jak wcześniej wspomniałem. Jeżeli oddawał na gwarancję (a wbrew pozorom to nie jest to samo) to warunki ustala sklep w tym przypadku morele.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.