x-kom hosting

Jaki internet wybrać?

t0meq
utworzono
utworzono

Witam. 

Zastanawiam się nad wyborem "nowego" internetu. Do tej pory miałem orange, ale chciałbym go zmienić. 
Zależy mi na niskim, równym pingu. Myślałem o internecie z telewizji kablowej. 

 

Z góry dzięki z odpowiedź ;)

szynszyl1337
komentarz
komentarz

W pierwszej kolejności znalazłbym okolicznych dostawców, następnie zebrałbym opinie i gdyby były pozytywne wziąłbym internet na okres próbny.

neo10
komentarz
komentarz

Nie napisałeś najważniejszego skąd jesteś ;) bez tego jak mamy proponowac jak nie wiem w zasięgu czego jesteś ;)

 

Jak np kablówka upc to osobiście mogę polecić

politolog
komentarz
komentarz

Myślałem o internecie z telewizji kablowej. 

Dobrze myslisz , kablówka to najstabilniejszy , niski  PING .

  • 2 tygodnie później...
WireBoot
komentarz
komentarz

NIekoniecznie, radiówki też niczego sobie, pod warunkiem że dostawca nie jest uryniarzem , a podłączając Ciebie do sieci upewni się że ma w 100% widoczność optyczną do nadajnika :)

 

http://gdzienet.pl

Wystarczy skorzystać z tej mapki, pokaże jaki dostawca jest na jakim rejonie, wystarczy wtedy przedzwonić i popytać. Często np netia i inni lecą na tych kablach co orange więc zmiana dostawcy z kablowego na innego kablowego nic ci nie pomoże, będą te same opóźnienia.

politolog
komentarz
komentarz

Często np netia i inni lecą na tych kablach co orange więc zmiana dostawcy z kablowego na innego kablowego

Sieci OSIEDLOWE  kablowe dla mnie to UPC , VECTRA , MultiMedia  itd , linie telefoniczne typu Orange/Netia to osobne zagadnie ( chociaż po miedzianych kabelkach  :haha: ).

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Sieci OSIEDLOWE  kablowe dla mnie to UPC , VECTRA , MultiMedia  itd , linie telefoniczne typu Orange/Netia to osobne zagadnie ( chociaż po miedzianych kabelkach  :haha: ).

Nie wyśmiewaj ludzi mających dostęp tylko do miedzi :( 

Sam przesiadłem się w ubiegłym roku z netii (umowa z dzierżawą linii od orange) ping był świetny, ale okroili mi transfer o 50% jak nie więcej. Teraz mam radiówkę i niestety ze względu, iż mieszkam sporo poniżej budynku na którym jest nadajnik mam niestety lekkie problemy ze stabilnością w miesiącach lipiec- sierpień przez kochane drzewka, ale na ogół jest w miarę stabilnie.

politolog
komentarz
komentarz

Nie wyśmiewaj ludzi mających dostęp tylko do miedzi

Nie wysmiewam , tylko sadzę ze ORANGE/Netia to OSTATECZNOSC . Niech ZAINWESTUJĄ konkretne pieniadze w infrastrukturę . 

Sam przesiadłem się w ubiegłym roku z netii (umowa z dzierżawą linii od orange) ping był świetny, ale okroili mi transfer o 50% jak nie więcej.
Osobiscie odczułes Dynamiczna Synchronizację na sobie , słynne do 10 Mb/s  :zly: .
szynszyl1337
komentarz
komentarz

Nie wysmiewam , tylko sadzę ze ORANGE/Netia to OSTATECZNOSC . Niech ZAINWESTUJĄ konkretne pieniadze w infrastrukturę . .

Muszę się zgodzić.

darkowal
komentarz
komentarz

Ja przeszedłem z multimedi na światłowodowe. Różnica jest ogromna

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.