x-kom hosting

Zawieszanie się systemu (bez bsod)

LerionQ
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, otóż ostatnimi czasy napotkałem problem z moim systemem. Od kiedy odinstalowałem kilka programów (2 gry i 1 program który kiedyś pobrałem, ale nie używałem) zaczął mi się zawieszać system, niestety nie występuje bsod ani nic takiego, system po prostu staje w miejscu a jedyną opcją ratunku jest uruchamianie go ponownie.

Aktualnie miałem kilka zawieszek, wszystkie podczas korzystania z przeglądarki (niestety nie sprawdzałem w innych okolicznościach.). Występują one w różnych odstępach czasowych, czasem 2h, czasem nawet kilka minut po uruchomieniu komputera.

Niestety nie wchodzi w grę format, bądź przeinstalowanie systemu z powodów braku płyty i kodu.

Czy może to być problem uszkodzonego dysku (sądząc po tym, że wydarzenia te mają miejsce po odinstalowaniu programów), jeżeli nie to czego?

Z góry dziękuje za pomoc :)

//System 32-bitowy

Endisha
komentarz
komentarz

A robiłeś skan itd? Może to nie od odinstalowania a po prostu masz wirusy? 

LerionQ
komentarz
komentarz

Zrobiłem skan Avirem, Avastem i nic

Pattom
komentarz
komentarz

Jaki masz zasilacz? Marka i moc?
Wrzuc screeny z programu hwmonitor i z Hdtune z zakladki HEALTH

Pattom
komentarz
komentarz

Jaki masz zasilacz? Marka i moc?
Wrzuc screeny z programu hwmonitor i z Hdtune z zakladki HEALTH

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.