x-kom hosting

Lenovo z51-70 - problem z klawiaturą

damianeq87
utworzono
utworzono

Witajcie,

 

kupiłem nowego laptopa Lenovo z51-70, zainstalowałem wszystkie sterowniki ze strony producenta i mam taki problem pod Windows 8.1 64bit.

 

Nie działa mi przewijanie góra/dół na klawiaturze w każdej przeglądarce, wordzie itd.

 

Dodatkowo w notatniku jak klikam kilkukrotnie klawisz "w dół" to wyskaują mi po czasie takie znaki: /b.

 

Wiecie może co odpowiada za te problemy? Jakieś ukryte skróty ?

 

Dodatkowo odkryłem, że nie działa również klawisz "Delete", zamiast niego pojawia mi sie " ` ".

Youki
komentarz
komentarz

Laptop fabrycznie nowy ? 

 

W trybie awaryjnym tak samo ?

damianeq87
komentarz
komentarz

w awaryjnym nie sprawdzałem...ale w biosie też problematyczne jest przejście w dół

  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

Bo Lenovo się nie kupuje i koniec.

To najgorsze jakościowo laptopy do tego tragiczny serwis.

Koledze padła klawiatura na Lenovo G500s i czekał miesiąc na wymianę a laptop zaliczył serwis w RFN.

kolezka
komentarz
komentarz

Bo Lenovo się nie kupuje i koniec.

To najgorsze jakościowo laptopy do tego tragiczny serwis.

Koledze padła klawiatura na Lenovo G500s i czekał miesiąc na wymianę a laptop zaliczył serwis w RFN.

 

Nie no.. bez przesady bo ja na swoim Lenovo firmowym pracuje już 3 rok i jeszcze ani jednej awarii nie miałem. Za to acer domowy szwankuje i o tyle dobrze że w Krakowie mam spoko serwis upatrzony to zawsze chłopaki w redicreo go wyreanimują by jeszcze coś pociągnął :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.