x-kom hosting

Podkręcanie E4500 na Foxconn P35A-S

pawcio520
utworzono
utworzono

Witam

Zaczołem swoje pierwsze O/C wyniki jak wyniki :) gorzej z temperaturą w stresie maxymalna temperatura to 72 a spoczynku 35. Procka mam e4500 2,2 Ghz podkręciłem na 2,7 ghz i niepokoji mnie temperatura 72 mogę dalej kontynuować podkręcanie ? Niżej podaje napięcia jakie mam ustawione

Napięcie rdzenia 1.313 V

Napięcie na ramy ustawiłem 2,1 timingi 4-4-4-15 667 mhz

Moje chłodzenie to narazie box (jutro będę miał freezera 7)

Pasta dopiero założona Artic Silver 5

Gość
komentarz
komentarz
niepokoji mnie temperatura 72 mogę dalej kontynuować podkręcanie ?

Na box nie ma sensu dalej, skoro niedługo bedziesz miał AC Freezera.

falcon1984
komentarz
komentarz

Posmarujesz Arcticiem na nowo, zamontujesz AC Feeezera i będzie chłodno nawet w stresie. U mnie obroty na 1300RPM wystarczają do cichej i chłodnej pracy :)

pawcio520
komentarz
komentarz

falcon u mnie raczej nie będzie cicho :) 3 wiatraki w obudowie, są podłączone pod molex będzie dało radę zmniejszyć ich obroty regulatorem zeby tak nie wyły ??

wojciech14
komentarz
komentarz

Może troche nie w temacie, ale czy płyta główna nie zaniża mi temperatury procesora? Bo też mam E4500 na asusie p5k i przy napięciu 1.36V mam w stresie 57 stopni. Chłodzenie boxowe. Czy mogę jakoś inaczej zmierzyć temperature? Core Temp i Everest pokazują tak samo.

nokia
komentarz
komentarz
Czy mogę jakoś inaczej zmierzyć temperature?

Najdokładniejsza temperatura jest podawana w BIOSie ;)

pawcio520
komentarz
komentarz

wojtek14 po o/c masz takie temp. ??

wojciech14
komentarz
komentarz

Tak po oc na 2.8GHz. W biosie w idle mam taką samą temperature jak w core temp.

Adamcior
komentarz
komentarz

do ilu mniej wiecej idzie ten proc ? , ja wiem ze to zalezy od kazde egzemplarzu , plyty itd ... ale tak orientacyjnie ile da sie wycisnac ?

snip91
komentarz
komentarz

E4500 powyżej 3 GHz. Jakieś 3.2 GHz powinno się wycisnąć przy dobrej płycie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.