x-kom hosting

Uporczywy kurz :/ pomocy

pawcio520
utworzono
utworzono

Witam

Zna może ktoś jakiś sposób aby zatkać wloty do wiatrków ? do kompa dostaje mi się nieunikniony kurz ;/ najwięcej chyba przez wiatrak który wciąga powietrze. Mam dwa wypychające powietrze jeden wciągający.

snip91
komentarz
komentarz

Dobry tani sposób - kup parę rajstop i załóż je jako filtr przeciwkurzowy ;)

vocativus
komentarz
komentarz

pocieszę Cię - ja ma 25 centymetrowy zasysający z boku obudowy. Po miesiącu jest masakra. Można założyć filtry przeciwkurzowe na wiatraki. Będą lekko spowalniały cyrkulację powietrza ale nie będzie się aż tak kurzyło

yoho
komentarz
komentarz

hehe sniper chcialem napisac to co ty. Zrob to pawcio to z tymi rajstopami

pawcio520
komentarz
komentarz

Sniper próbowałem ale wtedy w przypadku wiatraka wypychającego bardzo słabo oddaje powietrze ;/ założyłem i przystawiłem rękę a tu wszytko ta rajstopa zapycha ;/ Ma ktoś kupowane te " zasłony " jak one się sprawują ?

tazman
komentarz
komentarz

Powiem szczerze że możesz sobie jeszcze z matom poprobować ale to tez nie zda egzaminu , pozostaje odkurzanie

!@#RbK#@!
komentarz
komentarz

masz odkurzacz? co ci szkodzi raz w miesiacu rozkrecic obudowe i do wiatraka przylozyc zzasysacz ;/ czasami nawet kabli nie trzeba odłączać( ale wtedy wylacz listwe!)

pawcio520
komentarz
komentarz

http://www.allegro.pl/item310950967_filtr_...lence_lodz.html

zda to egzamin ? też pewnie będzie mocno tamowało powietrze.

PS: sorry ze w tym temacie. Jak mogę zmniejszyć obroty wiatraków od obudowy wszytkie 3 podpięte są pod molex (w SpeedFanie nie mogę regulować obrotów chłodzenia procka ;/ )

Dziadi
komentarz
komentarz

najlepiej miec dobry odkurzac taki co ma drugie wejscie na dmuchawe wtedy tam podanczasz i juz tylko u mnie ma ten odkurzac dosyc fajna moc to jak wlacze ta dmuchawe to primo zaczynam sie dusic z kurzu po drugie pol chaty w kurzu xD

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.