x-kom hosting

Lenovo G510 - ekran na chwile się ścina

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: XTeRX ,
fucchead
utworzono
utworzono (edytowane)

Nie wiedziałem za bardzo jak nazwać temat, bo w sumie nie wiem o co chodzi z tym problemem. W filmiku poniżej widać problem.
https://www.youtube.com/watch?v=fTCYA4nHVPM
0:13, oraz 0:30.
Są to krótkie ścinki, tak jakby cały komputer odświeżał się i za 2 sekundy wrócił do tego co robił wcześniej. Problem występuje nie tylko w grach, robi się to również nawet teraz, gdy piszę ten post (ekran na chwilę się zacina, odświeża, kursor jest na domyślnej pozycji czyli na środku).

Jest to laptop Lenovo G510 w wersji z 8gb ramu, procesorem i5-4210m, kartą graficzną AMD Radeon™ HD8750M.

Mam nadzieję, że uda wam się mi pomóc, pozdrawiam.

Hofek
komentarz
komentarz

Sterowniki od grafy aktualne? 

fucchead
komentarz
komentarz

2fpyylx.png

myślę, że tak.

Gość
komentarz
komentarz

Mam nadzieję, że uda wam się mi pomóc, pozdrawiam.

Watpie ;)

Wez sobie sprawdz programe occt w czym jest problem

fucchead
komentarz
komentarz

programik pobrany, ale nie mam pojęcia co nim robić. Kliknąłem na "ON", jakiś test sie robił, wyłączyłem. No i co dalej.

Gość
komentarz
komentarz

Sprawdz cpu , gpu i psu przez godzine .Gpu intela i radeona .

Moze jeden z nich robi poroblem to np sam mozesz na stałe wyłaczyc

fucchead
komentarz
komentarz

jeśli ktoś ma jakieś porady to bardzo proszę, bo ten programik niewiele mi daje do zrozumienia.

  • Rekomendowana odpowiedź
XTeRX
komentarz
komentarz

Sprawdź temperatury programem hwmonitor, może coś z dyskiem nie tak bo tak jakby się zawieszał

  • Dobra wypowiedź 1
fucchead
komentarz
komentarz

okej, to wina dysku. Przełożyłem z innego laptopa i już się tak nie robi. Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.