x-kom hosting

Jak usunąć ,,pliki widmo" na Windows 8.1?

Exco
utworzono
utworzono

Cześć.

 

Mam pytanie dotyczące plików widmo- plików, które niby są, ale ich nie ma.
Dotyczy to kilku plików z filmami (.avi), których nie mogę usunąć.

 

Znaczy się, normalne pliki z filmami mam z końcówką ,,.avi", a te pliki, których chcę się pozbyć (bo nie da się ich uruchomić) mają typ pliku ,,plik", po prostu.
We właściwościach takiego pliku widmo jest napisane ,,Typ pliku: Plik (.)"

 

Słyszałem o Unlockerach ze strony ,,DobreProgramy", ale wiecie... nie chce mi się raczej babrać w trojanie nabytym razem z owym Unlockerem.

 

Nie wiem, czy takie pliki powinny być w rejestrze, ale wpisując nazwę pliku- nie widzę go w rejestrze.

 

Czy jest tu jakiś sposób na zaradzenie temu?
I czy te pliki naprawdę coś ważą, czy tylko na niby?
Wiecie... 
Mam trzy takie pliki po ~700mb każdy (2GB to nie jest jakoś specjalnie dużo, ale jak mam możliwość posiadać wolne 2GB, to wolałbym żeby były wolne).
Czy jest tu konieczny format?

Eikichi
komentarz
komentarz

Ostatnio w moim przypadku unlocker sobie nie poradził, ale mam antywirusa AVG Free. W standardzie jest funkcja po kliknięciu prawym klawiszem masz funkcje "zniszcz za pomocą AVG" (permanetly shred with AVG), która w moim przypadku zadziałała bezbłędnie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.