x-kom hosting

Rozdzielczość monitora lcd 22"

Pyjter1984
utworzono
utworzono

Mam pytanie dotyczące steronikow Nvidii. Niedawno musiałem reinstalować windowsa XP . Ma on wbudowane sterowniki do karty graficznej , które umożliwiają wybranie rozdzielczości 1280x800 . Chciałem miec nowsze sterowniki więc zainstalowałem 169.21 Nvidii . Jednak po ich zainstalowaniu nie ma już do wyboru rozdzielczości 1280x800 , a zamiast niej jest 1280x960 która nie jest rozdzielczością panoramiczną i wszystko jest rozciągnięte.Normalnie używam rozdzielczości 1680x1050 , ale jak sprzęt sie zestarzeje będe musiał ustawić mniejsza rozdzielczość i chciałbym żeby też byla panoramiczna, a ten sterownik spowodował że jedyną panoramiczna rozdzielczościa do wyboru jest 1680x1050 .

Czy istnieją jakies inne sterowniki umożliwiające wybranie innych panoramicznych rozdzielczości jak np. 1280x800 lub 1440x900 ???

Mój monitor to Samsung 2232 BWKarta Geforce 8800 GT

Albo da sie jakos wymusic inne rozdzielczości np. 1440x900 ??

piku
komentarz
komentarz

W Panelu Sterowania nVidia (mam tryb zaawansowany) wejdź w zakładkę Zarządzanie dostosowanymi rozdzielczościami i w Z tym monitorem powiązane sa następujące dostosowane rozdzielczości, klikasz Utwórz... i w okienku wpisujesz żądane wymiary ekranu w pikselach, resztę zostawiasz i Testujesz, jeśli test sie powiedzie, klikasz OK. Możesz jeszcze zaznaczyć Zezwól na tryby wyświetlania których ten monitor nie wyświetla poprawnie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.