x-kom hosting

Szukam taniego office'a

hazhell
utworzono
utworzono

Szukam pakietu office (wersja dla użytkowników domowych), który będzie kompatybilny z office 2007, więc wszystkie wersje jakie można dostać od 2010, które mają word, excel i powerpoint, więcej nie potrzeba. Niestety w wielu sklepach znalazłem pozycje używane, a ceny tego samego produktu różnią się diametralnie. Co jest podejrzane, a nie chce kupić jakiegoś bubla czy pirata. Kiedyś bez problemu kupiłem 3-stanowiskową wersje 2010 i dostałem zarówno nośnik, pudełko i nie było specjalnie drogo. A teraz jakieś wersje roczne, drogie jak zboże... W których sklepach można bezpiecznie i tanio kupić? Jak nie musi być nośnika jak wystarczy kod, to nie ma problemu. Szukam 1-stanowiskową wersję z dożywotnią licencją. Pomożecie?

romekk23
komentarz
komentarz

a pakiet offica 2007 nie chcesz nie są też drogie

hazhell
komentarz
komentarz

http://www.ceneo.pl/946504

Skąd takie różnice w cenach?

dtpsoft.pl ten sklep może sprzedawać używane produkty? Ktoś miał do czynienia z tym sklepem?

Baikal
komentarz
komentarz (edytowane)

może dla tego, ze ta pierwsza to roczna a pozostałe dożywotnie? mimo, że okładkę wstawili dożywotniego

 

zs51rzrbl3ar.jpg

hazhell
komentarz
komentarz

Roczna jest za 199 zł, dożywotnia za 559 zł. Te tańsze są używane, po 90 dniach można wpisać kod na nowy komputer. Ale z tego co się dowiedziałem od innych użytkowników, można kupić i dostać informacje, że kod już został użyty. Jak dla mnie dziwne, że można coś takiego sprzedawać oficjalnie w sklepach. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.