x-kom hosting

raty w morele net ?

Turbogt10
utworzono
utworzono

witam mam pytanie odnosnie zakupu na morele.net .chce aby mi zlozyli komputer tak do 2,5tyś. lecz chce kupic ten komputer na raty. i tu do was pytanie .jak mi zlozą komputer za 2,5 tys zł i bede go chcial rozlozyc na 10 rat powiedzmy. to ile będe musial wiecej zaplacic?ile taka rata bedzie wynosic mw?czy to duza suma czy oplacalna?obliczalem na tym liczniku u nich na stronie ale piszę tam ze wartosc przyblizona. a wiec jak jest naprawde? dziekuje za pomoc pozdrawiam

Matematyk0
komentarz
komentarz

Jak ja brałem swojego kompa na raty, na liczniku wyszła rata 212,13 złotych - dokładnie takie same raty mam w umowie, więc możesz je potraktować jak normalną ratę - nie powinno być różnicy większej niż kilka złotych. O ile nie zgodzisz się na wymysły typu ubezpieczenia kredytu itd. :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.