x-kom hosting

Zniknely pliki i foldery .

zabek1948
utworzono
utworzono

Witam
Bardzo was prosze o pomoc bo nie mam pojecia co sie stalo a zniknely mi zdjecia i pare waznych plikow .

Sytuacja wyglada nastepujaco :
Uzylem Avast free antywirus 2015 , zrobilem szybkie skanowanie. Antywirus znalazl 4 zarazone pliki. Zlecilem automatyczne zlecenie ( napraw pliku , kwarantanna lub usuniecie ) . Po wykonaniu tego zadania wyskoczylo mi polecenie cos w rodzaju ze jezeli wszystko ma byc zrobione poprawnie nalezy zresetowac komputer i wykonac ponowny skan. - zgodzilem sie na to .

Komputer zostal zresetowany i przy wlaczaniu na czarnym tle byl robiony skan .
Jako ze trwal on bardzo dlugo ( w ok godzinne minelo 2% ) nacislem esc i przerwalem skan .

Komputer sie wlaczyl jednak wiekszosc plikow z dysku C sie stracilo .
Pliki ktore byly na pulpicie zdjecia foldery po prostu znikly. Tapeta na pulpicie rowniez sie stracila . W Mozili Firefox ktorej uzywam stracily sie wszystkie zakladki oraz przy wlaczaniu wygladalo jak by na 1 wlaczenie po instalacji .

Prosze bardzo o pomoc . Strasznie mi zalezy aby odzyskac te pliki

Baikal
komentarz
komentarz

próbowałeś może przywrócić system? start/ przywróć system?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.