x-kom hosting

Wycena Ps3

Gracz 69
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam przepraszam z góry jeśli w złym temacie to napisałem
Prosiłbym o wycenę mojej ps3 slim 500GB
1Pad wraz z kablem i Playstation move wraz z kamerka i Wonderbookiem
Gry; pudelkowe dinozaury do wonderbooka w wersji cyfrowej FIFA 16
Gta v BATTLEFIELD 4 Premium z 4 dodatkami i pes 2016 gra onnline na konsoli też sa zapiski z gry FIFA 15,14 i BATTLEFIELD 3 tylko te gry spotkało nieszczęście po przegranym meczu w fifie i dlatego kupuje cyfrowki
Stan konsoli BDB konsoe posiadam rok gwarancja chyba jest już nie aktualna Ale nie jestem pewny i konsola nie jest przerobiona. dalej posiadam oryginalne pudełko po konsoli
Z góry dzięki za wycene

Youki
komentarz
komentarz

Za całość 600-700 zł myśle max .

DiMateo
komentarz
komentarz

Jak dla mnie to 700 zł

  • 2 tygodnie później...
Gracz 69
komentarz
komentarz

A dodając bf hardline?

VortaL
komentarz
komentarz

550 zł nie więcej, moim zdaniem. 

  • 2 tygodnie później...
Gracz 69
komentarz
komentarz

Pytam z ciekawości A ile by było za tego pleja tylko bez gier bfh bf4 gta v?

Manio98
komentarz
komentarz

Myślę że za 550zł możesz spokojnie wołać :)

Mateusz610
komentarz
komentarz

Za 500 zł sprzedasz bez problemu, a więcej to zależy od innych ofert. Jak kupiłem Ps4 to początkowo za Ps3 z kilkoma dobrymi grami na płytach i paroma na dysku chciałem 900 zł, ale ostatecznie sprzedałem za 700 zł, bo za pierwszą cenę długo nikt nie chciał kupić. 

panpour
komentarz
komentarz

Jeśli masz gwarancję to sprzedaj osobno konsolę a osobno gry i osprzęt. Sama konsolka ok 500-600, move koło 100 plus gry.

  • 2 tygodnie później...
Mateusz610
komentarz
komentarz

Można sprzedawać osobno. Zarobisz wtedy więcej, ale będzie to trwało dłużej w czasie. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.