x-kom hosting

Najwydajniejszy Windows na mojego kompa

skubi255
utworzono
utworzono

Witam! Od jakiś 4-5 lat nie miałem robionego formata, komputer nie raz sie psuł i był naprawiany nie działa najgorzej ale wydaje mi się że po usunięciu całego syfu który zalega na kompie będzie działał lepiej :) Aktualnie posiadam Windows XP, ale wiem że to już przestarzały system i mam zamiar zrobić swojego 1 formata i zainstalować nowy system tylko nie wiem jaki działałby najlepiej przy moich parametrach

 

Karta graficzna NIVIDA GeForce 7300 GS / 1.50GB RAM / 1.61 GHz

 

W załączniku jest screen z dokładniejszymi danymi (chyba) :D Chodzi o to żeby komp uciągną system, komputer jest głównie używany do gier i oglądania filmów :)

 

 

Youki
komentarz
komentarz

Jeśli chodzi o Windows, to pozostań przy XP

  • Dobra wypowiedź 1
skubi255
komentarz
komentarz

Nie uciągnie nic innego?

Youki
komentarz
komentarz

Nie ma co się szarpać 

  • Dobra wypowiedź 1
VR6T
komentarz
komentarz

Jak bardzo przeszkadza ci XP to wgraj Win 7 Starter 32bit, ostatnio na laptopa z 1GB ramu i z procesorem 1.60GHz wgrałem startera i chodziło to całkiem całkiem

Pattom
komentarz
komentarz

Jeżeli już musisz coś nowszego to ew. co kolega wyzej napisał win 7 32 bitowego, może sie "ciąć" , lecz przy wyłączonym windows aero powinno jako tako działać.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.