x-kom hosting

Chłodzenie GF 8400 GS

manunited_fan
utworzono
utworzono

Mam GF 8400 GS. Podczas grania w wymagające gry w krótkim czasie można na niej zagotować wodę :D (dosłownie)- grzeje się do ponad 100*C. Jakie chłodzenie polecacie? Karta jest chłodzona pasywnie. Za bardzo się natym nie znam ale może można by było zamontować jakiś wiatraczek na radiator?

zeniTh
komentarz
komentarz

a w jakim komputerze ją masz w desktopie czy w laptopie ? bo ja w laptopie mam taka samą, a jeśli masz ją w laptopie to chyba nic z tym nie zrobisz jak możesz iść do serwisu gwarancyjnego, żeby Ci to sprawdzili ...

manunited_fan
komentarz
komentarz

Nie nie w laptopie, w stacjonarnym.

Gość
komentarz
komentarz

To chłodzenia nie kupuj, tylko kup nową kartę, bo ta 8400 jest do d...

manunited_fan
komentarz
komentarz

Karta nie jest taka zła. Oblivion na średnio-wysokich, Crysis przez większóść gry na średnich. Proszę o propozycje dot. chłodzenia...

Kosmoj
komentarz
komentarz

Zalman VF700-Cu, ale jest to karta naprade kijowa, dołączana w zestawach z MEdia markt itp.

Jeżeli chcesz wydac 100zł na chlodzenie zamiast dolozyc do np. Palit Sonic+ ok. 330-350zł twoj wybor

sox91
komentarz
komentarz

Szkoda kasy na chłodzenie do tej karty. Lepiej dołóż i kup nową kartę np. 8600.

nokia
komentarz
komentarz
Crysis przez większóść gry na średnich.

Na moim 7900GS chodzi na średnich ;)

Więc jak może tak samo działać na 8400GS?

hehe ;)

manunited_fan
komentarz
komentarz
Na moim 7900GS chodzi na średnich ;)

Więc jak może tak samo działać na 8400GS?

hehe ;)

Sam byłem zdiwiony :lol:

Rzeczywiście wydawać 100zł na chłodzenie tej karty to by była głupota. A co byście powiedzieli na przyczepienie tego----> http://allegro.pl/item310707318_wentylator...ecam_f_vat.html

do radiatora?

Gość
komentarz
komentarz
Na moim 7900GS chodzi na średnich wink.gif

Magia DX10 xD?

Kosmoj
komentarz
komentarz

każdy wentylator, który da rade zamocowac na radiatorze bedzie dobry, zawsze takie przedmuchanie radiatora obnizy temperature;]

falcon1984
komentarz
komentarz
Na moim 7900GS chodzi na średnich ;)

Więc jak może tak samo działać na 8400GS?

hehe ;)

Na 7900GS to nawet na high pójdzie :)

Co do chłodzenia to szkoda naprawdę kasy. Zalman VF700-Cu mam i naprawdę dobrze się spisuje, ale to nei tego typu grafikę chodzenie. Kupić można i ewentualnie kiedyś go przełożyć na lepszą kartę :P

sox91
komentarz
komentarz

Zbieraj na lepszą kartę i nie kupuj chłodzenia do niej.

astrorek
komentarz
komentarz

Tak, gdybyś kupił chłodzenie, to cena karty była by niższa od ceny wentylatora.

bastard
komentarz
komentarz

przyczep do niej byle jaki wentylator ;)

Dziadi
komentarz
komentarz

ale wy bzdury pitolicie tak jak przedmówca powiedzial zeby przymocowal jakis wiatraczek lub po prostu kup jakis cichy wiatrak i ustaw go tak zeby nawiewal na radiator i juz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.