x-kom hosting

(300zł na 1 rzecz) Co zmienić w setupie na początek? Pomoc w jego dobraniu.

Lemone14
utworzono
utworzono (edytowane)

Siema, planuję powoli zmianę setupa tzn. klawiatura, mycha, słuchawki na lepsze. Na początek mam 300zł i chcę kupić jeden z tych elementów do zestawu.

Myślę, że zestaw będzie wyglądał następująco:

-Klawiatura: QPAD MK-50

-Słuchawki: QPAD QH 85 Black

-Podkładka: Roccat Siru lub Jakiś QPAD       -Nie jestem pewien co do tego

-Mysz: Roccat Kone Pure lub QPAD 5k         -Nie jestem pewien co do tego

 

Co posiadam teraz:

Klawiatura: Tracer Montana

Słuchawki: Creative Fatality

Podkładka: Tracer (Nie mam pojęcia o dokładnej nazwie, ale jest duża 40x30 z grafiką robota xd)

Mysz: Bloody A7

 

Od razu dodam, że chodzi mi tutaj o wygląd całego zestawu. Nie interesują mnie świecące zabawki razera, ew, że coś konkretnego bez żadnych świecidełek.

 

Może zaproponujecie mi jakiś zestaw ciekawy? +Oczywiście jakaś propozycja w myszce i podkładce.

 

Pozdrawiam

oyamakarate
komentarz
komentarz

-Słuchawki możesz zmienić na HyperX cloud I są to te same słuchawki z innym wyglądem i hyperx dodaje dużo akcesoriów

-Podkładkę możesz zmienić na ss qck (+)

-Myszka zależy w jakie gry grasz jeżeli jakieś szybkie fps (bf, cs) to zmieniłbym na steelseries rival, zowie 

Lemone14
komentarz
komentarz

Gram cs/lol nie potrzebuje żadnych dodatkowych przycisków

oyamakarate
komentarz
komentarz

Jest wiele myszek godnych polecenia do csa SS rival, sensei, kinzu, wszystkie zowie. Musisz wybrać który kształt oraz wymiary będą ci najlepiej pasowały.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.